Kings Of Leon kolejnym headlinerem Open'era

Od lat jeden z najbardziej oczekiwanych zespołów na wielu europejskich festiwalach – w tym i ubiegłym roku na szczycie ankiety Open’era. Kings Of Leon trzecim headlinerem festiwalu! Wystąpią w sobotę, 6 lipca!

Choć od dłuższego czasu zamknięci w studiu pracują nad swoją szóstą płytą, nadal mają niezwykłą moc skupiania na sobie uwagi fanów. Ci czekają zarówno na nowe utwory braci Followill, jak i na pierwsze koncerty, wśród nich ten na festiwalu Open’er.

Od ich ostatniej wizyty w Polsce sporo się zmieniło. Na pewno Caleb, Nathan, Jared i Matthew Followillowie nie idą po linii najmniejszego oporu i nie chcą pozostać w cieniu swojego najpopularniejszego na razie albumu „Only By The Night”. Płyta pokryła się wielokrotną platyną i zadebiutowała w pierwszej piątce listy „Billboardu". W pięciu krajach stała się numerem jeden, sprzedając się w prawie siedmiu milionach egzemplarzy na całym świecie. Za single z tego albumu – „Sex on Fire” i „Use Somebody” - zgarnęli 4 statuetki Grammy podczas 52 ceremonii wręczenia tych prestiżowych nagród.

Tuż po zakończeniu gigantycznej trasy „Only By The Night” zaczęli nagrywać nowy album. „Come Around Sundown” łączyło blues, klasyczny rock i wpływy gospel rodem z dzieciństwa braci Followillów z alternatywnym rockiem. Płyta promowana singlami „Radioactive” i „Pyro” rozeszła się na całym świecie w kilkumilionowym nakładzie.

Jesienią ubiegłego roku muzycy zawiesili działalność i skupili się na życiu rodzinnym. Kings Of Leon wrócą w przyszłym roku, z nową płytą, ale także z doskonale znanymi utworami, nie tylko z okresu największej popularności, ale także początków kariery, od garażowego klimatu pierwszych albumów „Youth and Young Manhood” i „Aha Shake Heartbreak”, przez progresywny „Because of the Times”, nie tracąc umiejętności pisania rockowych hymnów, tak dobrze przyjętych na „Only By the Night”. Zespół wystąpi na Open’er Festival w sobotę 6 lipca 2013 r.

Pierwszymi potwierdzonymi artystami festiwalu Open’er 2013 są Blur (3 lipca 2013) i Queens of the Stone Age (5 lipca 2013).

Trwa przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach.

BILETY W SPECJALNEJ CENIE - EARLY BIRD TICKETS:

do 15.01.2013 lub do wyczerpania puli.
karnet 4 dniowy (03.07 – 06.07) - 370 PLN
karnet 4 dniowy + pole namiotowe 6 dni (02.07 – 07.07) - 450 PLN

Ceny biletów po 15.01.2013:
karnet 4 dniowy (03.07 – 06.07) - 470 PLN
karnet 4 dniowy + pole namiotowe 6 dni (02.07 – 07.07) - 550 PLN
bilety jednodniowe – 189 PLN

Dodaj artykuł do:
(dodano 07.12.12, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Open'er, Kings Of Leon
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia