Sopot Fringe Festiwal 2011

SOPOT FRINGE FESTIVAL


13. sierpnia 2011


Sopot – przestrzeń całego miasta


Pierwsza w Polsce edycja znanego na całym świecie festiwalu Fringe odbędzie się w Sopocie. Festiwal odbywa się w takich miastach jak: Adelaide, Amsterdam, Brighton, Budapeszt, Edynburg, Hollywood, Honolulu, Seul, Praga, Singapur, Sztokholm, Toronto, Vancouver.
Sopot wraz z Multidyscyplinarnym Centrum Kuluralno-Artystycznym Zatoka Sztuki został wybrany jako najatrakcyjniejsze miejsce Polsce do realizacji festiwalu Fringe.

Fringe ma formę festiwalu otwartego, w którym wystąpić może każdy, kto pragnie pokazać swój twórczy dorobek. Ideą tego multidyscyplinarnego festiwalu jest spotkanie z niekonwencjonalną sztuką spoza głównego nurtu.

Sopot Fringe Festiwal ma formę 24-godzinnego maratonu rozmaitych wydarzeń kulturalnych odbywających się w przestrzeni miejskiej.

PROGRAM

Wystawy:
TeeGieR (Fotografia) w Zatoce Sztuki
Anna Witkovska Sfinks700
Anna Wójcik 17:00- 22:00 w Dream Clubie
Andrzej Wawrzusiszyn Park Północny w okolicy Zatoki Sztuki
GabiNet MrówkaZet Park Północny

Inne:
Od 10:00 do zmierzchu - Park, Monciak, Zatoka Sztuki - Leokadia Michalec (tarot)

Katarzyna Łyszkowska - cały dzień (dźwiękobranie)

MCKA Zatoka Sztuki
8.00 Śniadanie
10.30 Kiermasz Rękodzieła
10.30 Targ Wymiany (gry uliczne) start
11.30 Sekstans
12.00-00.00 WeVe workshop - (warsztaty)
12:30 Bluszcz (Muzyka)
14:00 Tepillah (Taniec)
15:00 Pad dap (Muzyka)
16:00 Eduardo Espumissan (Muzyka)
17.00 Musica Heveliana (Muzyka) solo
18:20 Kiev Office (Muzyka)
19:30 Kasia Ustowska (taniec)
20:00 Sopocki teatr tańca (Teatr)
21:00 Sweet, Bitter & Sour (Muzyka)
22:45 Aiodine (Muzyka)
0:00 Navigatorgong (Muzyka)
1:00 Parta Che (UV Visual Arts)
1:20 Dominic John Sebastian (Muzyka)
3:00 Magda Węgrzyn (Sztuki audiowizualne)
3:30 Be Psychedelic (Muzyka) (do 7:00)
5:00 ( wschód słońca)
8:00 Śniadanie Fringe

Kiss Ass
17:30 Kabaret Dlaczego?
18:45 Ninja!
20:15 Destrudo
21:45 TKM
23:00 Miss hapen
00:45 Lovers in Unifrorms

Organica
20:00 Proceder
21:00 Syncotone
22:00 Shadowplay VJ
01.00 Hype Wax Design

Tropikalna Wyspa
21.30 Kipi samba

Bookarnia
14.00 Tomasz Wandzel (Literatura)
15.00 Małgorzata Ćwierdzińska (dla dzieci)
16.00 Anna Bołt (poezja)

Krzywy Domek
15.00 Bruno Koper (malarstwo)

Wąwóz na przedłużeniu ulicy Majkowskiego
20.00 Poghanky (Muzyka)

Młody Byron (Dworek Sierakowskich ul. Czyżewskiego 12)
20.30 Kabaret Dworski (Kabaret)

Plac Przyjaciół Sopotu
22.00 Mamadoo Fireshow (Pokaz uliczny)

Sfinks 700
10:00 do zmroku Ania Witkovska (Fotografia)

Kiermasz - artyści:
ANDONatalia Kinda & Kamila Dzieżyc
"Masz Fajną Broszkę"
Twins"I love Twins"
Julka Podolska "Szalone Koty Julki"
Ewa Miszczyk "Ewa Em. z Rękodziełem"
Sankowo "Ręcznie robione zabawki"
Poziomkarnia "Sklep u Pana Wilka"
Oli von Oli. Aleksandra Świtalska "Frutti di Mare by olivonoli"
Julia Michalczewska "Sprzedaż gażdetów Sopockich"
Karina Królak Kombokolor
Anna Pięta "toczki, opaski, broszki i inne niezbędne obiekty"
ANIELSKO SIELSKO Pracownia Artystyczna
Ręcznie zdobione przedmioty-Fotokobieta
Klaudia Rozwadowska -Bags
MANOTTA koszulki i koszule
KOLEKCJONERSTWO-Wyprzedaż kolekcji plakatów filmowych
Malina Tomaszewska-Firany
przestrzeń swobodnej kreacji Lula

 

 

Więcej informacji na: www.mcka.pl
 

Dodaj artykuł do:
(dodano 13.08.11, autor: kafel)
Tagi: festiwal, fringe, muzyka, malarstwo, kiermasz, taniec, teatr, sztuki audiowizualne, wartsztaty, kabaret, literatura, fotografia
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Słoń
2
Skald
3
Markowska Patrycja, Markowski Grzegorz
4
Bonamassa Joe
5
Within Temptation
6
Grażyna Łobaszewska
7
Raczek Tomasz
8
Voo Voo
9
Sonbird
10
Brodka
1
Agnieszka Smoczyńska
2
Luis Ortega
3
Peter Farrelly
4
Joe Penna
5
Thomas Stuber
6
Yorgos Lanthimos
7
Nicholas McCarthy
8
Juuso Laatio, Jukka Vidgren
9
Desiree Akhavan
10
Chang-dong Lee
1
Brensing Karsten
2
Zielke Mariusz
3
Ibanez Andres
4
Szczepański Dominik
5
Jones Geraint
6
Sheff David
7
King Stephen
8
Carrisi Donato
9
Jonasson Ragnar
10
O'Neill Robert
1
Łukasz Czuj
2
David Eldridge
3
Paweł Łysak i Paweł Sztarbowski na podstawie słowa mówionego Anny Ilczuk, Mamadu Góo Bâ, Artema Manuilova i Pawła Łysaka
4
Francis Veber
5
William Shakespeare
6
Ray Cooney
7
Radosław Paczocha
8
Sibylle Berg
9
Stephen Sachs
10
Maciej Cierzniak
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia