Agnieszka Jelonek w Najlepszej Księgarni

22 stycznia o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie z Agnieszką Jelonek w Najlepszej Księgarni w Warszawie.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie autorskie w tym roku! I od razu będzie to spotkanie premierowe. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że będziemy gościć Agnieszkę Jelonek, której najnowsza książka pt.: "Trzeba być cicho" ukaże się 18 stycznia nakładem Wydawnictwa Cyranka. Spotkanie poprowadzi Anna Karczewska.

To doskonała powieść przedstawiająca panoramę ludzi z krwi i kości, która otacza pewne młode małżeństwo w okresie stagnacji. "Trzeba być cicho" jest drugą powieścią Agnieszki Jelonek, po doskonale ocenianej "Koniec świata, umyj okna" (2020, nominacja do Nagrody Gdyni i Nagroda Literacka Miasta Radomia).

Zapraszamy Was zarówno do księgarni, jak i na transmisję online na fejsbuku. W trakcie spotkania będziecie mogli kupić książkę w promocyjnej cenie.

Liczba miejsc ograniczona, ułatwieniem do wejścia będzie przedstawienie paszportu covidowego.

Agnieszka Jelonek jest autorką opowiadań, scenarzystką, blogerką i dziennikarką. Publikowała reportaże i wywiady, często dotyczące twórczości kobiet. Prowadziła blog Tylkospokojnie. Zajmuje się pisaniem seriali telewizyjnych. W 2015 roku za zbiór opowiadań Babidło otrzymała pierwszą nagrodę Konkursu Literackiego im. Henryka Berezy. Za "Koniec świata, umyj okna" była nominowana do Nagrody Literackiej Gdyni oraz otrzymała Nagrodę Literacką Miasta Radomia.

Opis "Trzeba być cicho":

"Luna i Theo czują, że ich małżeństwo weszło w okres stagnacji. W nadziei na zmianę wprowadzają się do starego wiejskiego domu, nie sami jednak, lecz z przyjaciółką – przeciwieństwem Luny, kimś pomiędzy dzieckiem a szeptuchą. Pod jej wpływem w Lunie zaczynają odzywać się sekrety z dzieciństwa; domagają się ujawnienia. A przecież chciała tylko poudawać, że jest kimś innym, córką innego ojca, żoną innego męża. Pragnienie, żeby coś się w życiu zmieniło ziszcza się, ale nie tak, jak sobie wyobrażała. Należało marzyć ostrożnie."

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.01.22, autor: blackrose)
Dział literatura
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Maciej Pieprzyca
10
Park Chan-wook
1
David Hatcher Childress
2
Terry Pratchett
3
James Marlon
4
Michael Katz Krefeld
5
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
6
Susan Elizabeth Phillips
7
Nadia Sawczenko
8
Nils Thorsen
9
Hanni Munzer
10
Maja Lunde
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia