Trwa XV edycja Festiwalu Twórczości Nieorganicznej w warszawskim klubie Progresja

XV edycja Festiwalu Twórczości Nieorganicznej, kiedyś znanego jako Festiwal Twórczości Żenującej, odbędzie się 14 i 15 stycznia w 2022 roku w warszawskim klubie Progresja.

Zapraszamy na kolejną odsłonę Zacieralia 2022, ponieważ jest to oryginalne wydarzenie, przepełnione unikalnymi, pełnymi humoru artystami. Będziecie mogli doświadczyć dwa dni koncertowania w komediowej atmosferze przy dźwiękach muzyki rockowej i alt-rockowej. Ale nie bójcie się! Nie zabraknie również innych gatunków muzycznych. Zacieralia to wydarzenie pełne różnorodności, odnajdujące się głównie w ciężkich brzmieniach. Zapraszani artyści grają również w klimatach charakterystycznych dla reagge, folk, trance, ska, metal, punk, hardcore.

Festiwal Zacieralia zapisał się na kartach polskiej muzyki rockowej, towarzysząc branży eventowej już od 2008 roku. A wszystko dzięki Mirosławowi Jędrasowi, który jest organizatorem. W wydarzeniu od wielu lat biorą czynny udział zaprzyjaźnione zespoły takie jak: Zacier, TPN 25, Grupa Pieseek i Gorąca Pyta Nerona, którą co roku tworzy się na nowo. W jej skład wchodzą zespoły występujące podczas danej edycji festiwalu i stanowią zwieńczenie dwudniowej imprezy. Poza stałymi bywalcami pojawią się: Lej Mi Pół, Kabanos The Band, Apteka, Wowa Band, The Novorodkens, Bracia Pafnucy, SMKKPM, Nicponie, Kuba Sienkiewicz, Teściowa Śpiewa, Grogonzolla, WU-HAE i Bloody Mess.

Jeśli ciężkie brzmienia grają Ci w sercu to Zacieralia są zdecydowanie stworzone dla Ciebie. Przyjdź 14 i 15 stycznia do warszawskiej Progresji i przekonaj się sam.

Dodaj artykuł do:
(dodano 15.01.22, autor: blackrose)
Dział muzyka
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Maciej Pieprzyca
10
Park Chan-wook
1
David Hatcher Childress
2
Terry Pratchett
3
James Marlon
4
Michael Katz Krefeld
5
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
6
Susan Elizabeth Phillips
7
Nadia Sawczenko
8
Nils Thorsen
9
Hanni Munzer
10
Maja Lunde
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia