O!PLA The Best of 2020: Pokazy na mojeekino.pl

W dniach 18 do 29 lipca 2020 zapraszamy na pokazy specjalne filmów nagrodzonych na ostatniej edycji  Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA. Pokazy  odbędą się online w wirtualnych salach kin studyjnych zrzeszonych na platformie MOJEeKINO.PL

Na Widzów czekają cztery bloki filmowe.
Bilety na każdy z bloków - 10 zł
Każdy set będzie dostępny 24 h od momentu zakupu biletu.

THE BEST OF O!PLA 2020 - „TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS!”
to dwa wyjątkowe programy prezentujące najnowsze polskie filmy animowane skierowane do dzieci w różnym wieku. Wszystkie tytuły brały udział w 8. Ogólnopolskim Festiwalu Animacji O!PLA. Wśród nich znalazły się filmy wyróżnione przez „największe Jury na świecie” – młodą ogólnopolską publiczność (3945 młodych Jurorów!)

Znajdą się wśród nich zarówno odcinki popularnych serii, jak i filmy pojedyncze, w tym realizacje studenckie.

PROGRAM PRZEDSZKOLNY (35 min.)
https://www.mojeekino.pl/vods/vod.256
18.07 godz. 11:00
21.07 godz. 18:00
25.07 godz. 15:00

PROGRAM WCZESNOSZKOLNY (73 min.)
https://www.mojeekino.pl/vods/vod.257
19.07 godz. 12:00
20.07 godz. 18:30
26.07 godz. 15:00


THE BEST OF O!PLA 2020 #1 - Konkurs Główny ( 77 min.)
to unikalny program prezentujący laureatów 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA (2020) wyróżnionych przez niemal 2706 widzów. THE BEST OF O!PLA 2020 to zdumiewająca mieszanka technik, stylów i emocji ukazująca to, co we współczesnej polskiej animacji najlepsze.

Filmy przeznaczone są dla widzów 16+
https://www.mojeekino.pl/vods/vod.258
19.07 godz. 19:00
25.07 godz. 18:00
28.07 godz. 20:00

THE BEST OF O!PLA 2020 #2 – SPECIAL (61 min.)
to wyjątkowa kontynuacja programu THE BEST OF O!PLA 2020 – KONKURS GŁÓWNY. Także tu zobaczymy laureatów 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA (2020) wyróżnionych przez ogólnopolskie Jury O!PLA.  Poza Wyróżnieniami Specjalnymi oraz zdobytymi za zajęcie IV Miejsca, znajdziemy tu także zwycięzcę kategorii Wczesnoszkolnej Junior oraz wybrane filmy studenckie warte przypomnienia.
.
Filmy przeznaczone są dla widzów 15+
https://www.mojeekino.pl/vods/vod.259
22.07 godz. 19:00
26.07 godz. 18:00
29.07 godz. 20:00


FILMY:

PROGRAM PRZEDSZKOLNY :

AGATKA I BRELOCZEK (2019, 10:00), Szymon Adamski | Serafiński Studio
BUŹKA I DZIÓBEK: GRZYBOBRANIE (2019, 05:00), Maciej Pestka | Mapepi Animacje
PRZYTUL MNIE. MARATON (2019, 06:02), Tomek Miazga, Klaudia Robat/Javvie | ANIMOON/Animex/Pigeon
SLOTH DOWN (2019, 03:11), Olga Przytuła | PJATK WARSZAWA
KICIA-KOCIA: KICIA KOCIA POZNAJE STRAŻAKA (2019, 07:00), Marta Stróżycka | EgoFILM
KRECIA ROBOTA (2019, 02:35), Magdalena Pilecka | Maria Holka / Blesz


PROGRAM WCZESNOSZKOLNY :

GALAXI TAXI: SOK Z AKUMULATORA (2019, 13:00), Jan Steliżuk | FUMI Studio
LATAJĄCY MIŚ I STRAŻNICY LEGEND: „BIAŁA DAMA” / „PANI Z ZAMKOWEJ WIEŻY” (2019, 2x11:00), Waldek Mordarski | Badi Badi
PRZYJACIEL WAMPIRA (2018, 05:54), Justyna Michałowska | PJATK WARSZAWA
HE (2019, 06:44), Katarzyna Radecka | UAP POZNAŃ
WTOREK W PONIEDZIAŁEK  (2018, 22:30), Natalia Dziedzic | Studio Daniel Produkcja Filmowa/ FUMI Studio

THE BEST OF O!PLA 2020 #1 - Konkurs Główny:

ODDS AND EVENS (2019, 03:36), Michał Czyż | P/GGMENTS
ALBERT & JOSEPHINE (2019, 07:14), Tomasz Wełna
KANTERSTRAJK (2018, 04:11), Łukasz Partyka/takie.pany | Fisz Emade
PORTAL (2018, 01:21) Jerzy Górski | UMCS LUBLIN
THE NIGHT OF TIME (2018, 09:00), Magdalena Łazarczyk
FAUST (2019, 06:45), Marianna Atłas | ASP WARSZAWA
ŚLEDZIOLOGIA, CZYLI CO SZEPTUCHA SZEPCZE DO UCHA? (2019, 07:40), Agnieszka Waszczeniuk
TOYS – „AN UNHEAVENLY CHRISTMAS CAROL” (2019, 06:30),
Alek Wasilewski | Coheed and Cambria
OWOC (2018, 01:30), Jakub Baniak | UAP POZNAŃ      
SIÓDME TŁOCZENIA (2019, 05:16), Wiesława Ruta | Hubert Kostkiewicz i Łukasz Rychlicki
NOC (2019, 01:56), Alisa Temchenko | PJATK WARSZAWA
DESZCZ (2019, 05:00), Piotr Milczarek | FUMI Studio
OSTATNIE KINO (2019, 11:48), Kajetan Pochylski
PODWÓRKO (2019, 01:05), Aneta Siurnicka | UAP POZNAŃ
KŁOPOTY (2019, 03:34), Maciej Bednarek | Elektronikt

THE BEST OF O!PLA 2020 #2 - SPECIAL:

ANYWHERE (2019, 02:29), Szymon Plewiński (PJATK GDAŃSK)
The Scarring Party (wideoklip nieoficjalny)
A SŁYSZAŁA PANI… (2019, 01:10), Aneta Siurnicka | UAP POZNAŃ
DESZCZ (2019, 03:47), Aleksandra Górecka, Hania Oloś, Jędrzej Sosnowik | Sosnowski
DYNASONIC #1 REMIXED (2019, 03:14), Mateusz Jarmulski | Jacek Sienkiewicz
FALE ETERU (2019, 05:55), Agata Perszutów | UAP POZNAŃ
JAŚ (2019, 02:49), Michał Kotwica
HE (2019, 06:44), Katarzyna Radecka | UAP POZNAŃ
KOAN (2018, 05:32), Andrzej Łukomski
KOTY (2019, 02:33), Krzysztof Łączniak
ODDYCHAJ! (2019, 04:04), Kamila Jasińska | ASP GDAŃSK
PIĘKNE KACZĄTKO (2018, 01:30), Konstancja Taraszka | LAF – WFA 2018 Legnickiej Akademii Filmowej
PSIAKREW (2019, 01:43), Bartosz Kaleta
FLOREK I KOSMICZNY BRYLANT, część 1 (2019, 10:08)
Piotr Kaźmierczak | Studio Różnych Gatunków Filmowych
SLOTH DOWN  (2019, 03:11), Olga Przytuła | PJATK WARSZAWA
RANDKA (2019, 00:54), Maksymilian Rzontkowski | UAP POZNAŃ
WINTER BIRD (2019, 05:44), Paulina Kozieł | ASP KATOWICE

Pomiędzy filmami programu SPECIAL pojawią się miniaturki z cyklu ZWIERZĘTA ZAGROŻONE W POLSCE Zuzanny Rogali, a także film Klubu Gaja pt. CHROŃMY DRZEWA NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO.

Strona Festiwalu O!PLA: www.polskaanimacja.pl

Dodaj artykuł do:
(dodano 14.07.20, autor: blackrose)
Dział film
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Mel Gibson
10
Park Chan-wook
1
David Hatcher Childress
2
Terry Pratchett
3
James Marlon
4
Michael Katz Krefeld
5
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
6
Susan Elizabeth Phillips
7
Nadia Sawczenko
8
Nils Thorsen
9
Hanni Munzer
10
Maja Lunde
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia