redakcja
Warszawa,
12 lat
Znajomi: 2
Galeria zdjęć: 1
Gwiazdki: 0
Adres profilu w IRCE: http://irka.com.pl/u/redakcja
Imię i nazwisko:
nr. tel:
GG: brak
Skype: brak
www: brak
redakcja
RED
Warszawa, 
12 lat
Typ konta: użytkowe
W instytucie od: 18.05.10
Ostatnio zalogowany/a: 06.02.14
Profil odwiedzony: 3633 razy

Instytut Rozwoju Kultury Alternatywnej Irka.com.pl to portal promujący kulturę i sztukę niezależną i niekomercyjną. Irka.com.pl jest połączeniem portalu informacyjnego i społecznościowego, zorientowanego wokół kultury. Jest to miejsce dla artystów, ich fanów oraz wszystkich miłośników sztuki.

Celem portalu jest promocja niezależnych artystów oraz sprzedaż ich utworów, dzięki której mogą zebrać środki finansowe na profesjonalne wydanie swojej twórczości. Znajdziecie tu rozrywkę na wysokim poziomie, bez śledzenia i inwigilowania ;)

Chcemy promować głównie sztukę niezależną i niekomercyjną. W obszarze naszych zainteresowań są twórcy muzyki, literatury, filmu i sztuki, którzy zaczynają artystyczną przygodę oraz artyści z ugruntowaną pozycją w swojej dziedzinie, których twórczość wymaga skupienia i zaangażowania odbiorcy.

Zapraszamy do odwiedzin izalogowania się w portalu oraz wsparcia naszego projektu, a tym samym pomocy młodym artystom, dla których Irka może być szansą na zainteresowanie swoją twórczością szerszego grona odbiorców oraz wydania w postaci książki, albumu, filmu DVD czy płyty audio.

Co miesiąc trzech najaktywniejszych użytkowników otrzyma od nas nagrody rzeczowe. Do wygrania są płyty, książki, filmy, koszulki i inne gadżety, związane z tematyką portalu. Najlepszych zaprosimy do współpracy z redakcją Irki.

Artysto, promuj swoją twórczość, informuj o sobie i swoich działaniach i zbierz fundusze na wydanie swojej twórczości. Wystarczy określić cel (ile funduszy potrzeba), umieścić utwór/y każdorazowo wyceniając je, a po zebraniu ustalonej kwoty, we współpracy z wydawcą portalu zrealizujesz swój plan wydawniczy.To Ty wiesz co chcesz osiągnąć, Irka pomoże Ci w realizacji celu!

Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Maciej Pieprzyca
10
Park Chan-wook
1
David Hatcher Childress
2
Terry Pratchett
3
James Marlon
4
Michael Katz Krefeld
5
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
6
Susan Elizabeth Phillips
7
Nadia Sawczenko
8
Nils Thorsen
9
Hanni Munzer
10
Maja Lunde
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia