Lindsey Stirling
Duaity
Data premiery: 28.06.24

Album "Duality", to wizjonerska medytacja nad wewnętrzną mądrością, osobistą siłą i ciągle zmieniającą się naturą tożsamości, obejmuje 12 utworów ukazujących wyrafinowaną muzykalność Stirling. Pierwsza połowa albumu koncentruje się na wyszukanym brzmieniu opartym na muzyce celtyckiej i innych globalnych wpływach, natomiast druga połowa skłania się ku oryginalnej niemainstimowej formie popu. Lindsey, autorka utworów z głęboką wyobraźnią, znakomicie wykorzystuje każdą oprawę dźwiękową, zgłębiając zawiłe kwestie intuicji i prawdy. Premiera już 28 czerwca.

Lindsey jest nie tylko wielokrotnie nagradzaną artystką znaną ze swojej wirtuozerii na skrzypcach elektronicznych, ale także nieustannie olśniewa publiczność swoim tańcem – to element, który wnosi na scenę w ramach swojego spektakularnego występu na żywo.

Widowiska Lindsey Stirling przyciągają wzrok i inspirują. Płynnie integruje skomplikowaną choreografię i oszałamiające kostiumy, z których wszystkie sama projektuje łącząc muzykę, taniec i kunszt wizualny w wyjątkowe, niezapomniane wrażenia, pozostawiając publiczność oczarowaną i zainspirowaną. W swojej karierze sprzedała ponad 1 milion biletów.

O Lindsey Stirling:

Niewielu artystów uosabia bezgraniczną kreatywność tak jak Lindsey Stirling. Jest nie tylko wielokrotnie nagradzaną artystką znaną ze swojej wirtuozerii na skrzypcach elektronicznych, ale także olśniewa publiczność swoim talentem tanecznym – to element, który wnosi na scenę w ramach swojego spektakularnego show na żywo, koncertując z oszałamiającą częstotliwością i nieustannie wyprzedając kultowe miejsca na całym świecie. Dzięki swojej przełomowej wizji zdobyła miliony fanów na całym świecie, cztery albumy na szczytach list przebojów Billboardu i dwie nagrody Billboard Music Awards, w tym Top Dance/Electronic Album za jej trzecie studyjne wydawnictwo Brave Enough. Jej świąteczny album, Warmer in Winter, szturmem zdobył pierwsze miejsce na listach przebojów Billboard, Amazon i iTunes Holiday Album, a główny singiel "Carol of the Bells" przeszedł do historii jako jedyny instrumentalny utwór, który kiedykolwiek dotarł do Top 10 w AC Radio. Będąc również autorką bestsellerów New York Timesa (i twórczynią własnego komiksu), platynowo sprzedająca się gwiazda poczuła się zmuszona do dalszego przekraczania swoich granic na swoim siódmym albumie, ostatecznie przyjmując zupełnie nowy poziom wolności w pisaniu piosenek. Duality jest najbardziej odważnym dźwiękowo i złożonym emocjonalnie albumem Stirling. Lindsey zgromadziła ponad 27 milionów subskrybentów, prawie 3,9 miliarda wyświetleń i 14,1 miliona subskrybentów na YouTube, 4,9 miliona obserwujących i 107 milionów polubień na Tik Tok oraz ponad 500 tysięcy kreacji wygenerowanych przez użytkowników na Tik Tok i Instagramie.

Tracklista:

1. Evil Twin
2. Eye Of The Untold Her
3. Surrender
4. Serenity Found
5. Untamed
6. Purpose
7. The Scarlett Queen
8. Inner Gold
9. Survive
10. Kintsugi
11. Firefly Alley
12. La Fees

średnia ocena:
oceń utwór:
Dodaj artykuł do:
(dodano 21.06.24 autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Duaity, Lindsey Stirling, premiera albumu
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Liu
2
Orden Ogan
3
Tomasz Stańko, Marcin Wasilewski, Sławomir Kurkiewicz, Michał Miśkiewicz
4
Lindsey Stirling
5
Yellow Horse
6
MARCIN
7
Sade
8
Bon Jovi
9
Mandoki Soulmates
10
Anna Rusowicz
1
Nora Roberts
2
Wojciech Górecki
3
Alex Marwood
4
Małgorzata Warda
5
Jarosław Grzędowicz
6
Karen M. McManus
7
John Wyndham
8
Eliza Korpalska, Tomasz Brewczyński
9
Nati Ishigaki
10
Artur Nowak
1
Sebastian Fabijański
2
Katarzyna Baraniecka
3
Marta Górnicka
4
Gabriel Collet
5
Jakub Roszkowski
6
Robert Talarczyk
7
reż. Mariusz Treliński
8
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
9
Gabriela Zapolska
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia