Spotkanie autorskie online z Martą Obuch

Serdecznie zapraszamy 26. marca o godz. 17:00 na spotkanie online z Martą Obuch, z okazji premiery jej najnowszej książki - "Do trzech chłopów sztuka".

Marta Obuch – autorka komedii kryminalnych, fotograf, poetka, dziennikarka. Urodzona 5 stycznia 1975 r. w Częstochowie, gdzie uczęszczała do Ogólnokształcącego Liceum Wojskowego. Po zdaniu matury zamieszkała w Katowicach. Tam ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim oraz fotografię cyfrową w Śląskiej Akademii Fotografii.

Debiutowała w 2007 r. powieścią ,,Precz z brunetami!”. Następnie wyszły: ,,Odrobina fałszerstwa” (2008), ,,Diabelska ewolucja” (2009), ,,Miłość, szkielet i spaghetti” (2012) i inne. Jest laureatką konkursów poetyckich, drukowała swoje wiersze w wydawnictwach pokonkursowych oraz w Miesięczniku Społeczno – Kulturalnym ŚLĄSK. Należała do grupy literackiej skupionej wokół powieściopisarki i poetki Marty Fox. Autorka ceni sobie humor Joanny Chmielewskiej, dlatego poszła w jej ślady. Twórczość Marty Obuch znalazła wielu czytelników ze względu na lekką fabułę i postacie, które wplątują się w najrozmaitsze afery kryminalne.

Obecnie pisarka mieszka w Katowicach, gdzie tworzy, a w wolnych chwilach uczy fotografii i prowadzi swoją firmę fotograficzną. Wyszła za mąż, ma dwóch nastoletnich synów. Uwielbia gotować i oglądać dobre filmy.
[źródło: http://www.martaobuch.pl]

26 marca, godz. 17.00

Spotkanie transmitowane będzie na profilu Facebook Filii nr 14 a poprowadzi je blogerka i bibliotekarka - Anna Czupioł.

Zapis spotkania będzie również dostępny na kanale Youtube https://www.youtube.com/user/MBPwKatowicach.

Dofinansowano ze środków Budżet Obywatelski w Katowicach.

Dodaj artykuł do:
(dodano 16.03.21, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Spotkanie autorskie online, Marta Obuch
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Yungblud
2
Benson Boone
3
Katatonia
4
Calum Hood
5
Saxon
6
Neil Young & The Chrome Hearts
7
sanah
8
Eluveitie
9
Skunk Anansie
10
Arkadiusz Jakubik
1
David Marqués
2
Michael Dweck, Gregory Kershaw
3
Blandine Lenoir
4
Lionel Baier
5
Margien Rogaar
6
Dean DeBlois
7
Frydrych-Zdanowska
8
Len Wiseman
9
Tim Moriarty
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia