Odnaleźć zgubione szczęście

Twórcy „Slumdoga. Milionera z ulicy” i „Czekolady” zapraszają na niezwykle oryginalną i pełną ciepłego humoru opowieść. Na ekranie Ewan McGregor, Emily Blunt i Kristin Scott Thomas. Już 20 kwietnia na ekranach kin "Połów szczęścia w Jemenie".

Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. Rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na… pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej Brytanii za wszelką cenę szukają atrakcyjnej historii dla mediów. Dzięki niesamowitemu, acz przepełnionemu wiarą i nadzieją, planowi jemeńskiego szejka Fred i Harriet przypomną sobie co oznacza dawno przez nich zapomniane słowo: szczęście.

„Połów szczęścia w Jemenie w magiczny sposób udowodni Ci, że miłość jest jak pływanie pod prąd.”
Entertainment Weekly

„Inteligentny, ujmujący i zabawny, choć niekiedy słodko-gorzki.”
Boxoffice Magazine

„Ciepła i czarująca komedia, która wywołuje uśmiech na twarzy.”
Woman’s Own

„Wspaniały i rozbrajający film, który pokazuje, że nawet najbardziej nieprawdopodobne marzenia mogą stać się rzeczywistością. Widzowie, którzy zdecydują się uwierzyć w rady szejka i zawieszą choćby na chwile swoją „niewiarę”, będą zachwyceni”.
Washington Post

„Inspirujący, poruszający, oryginalny. Świetnie napisany scenariusz. Najlepszy film tego roku!”
Access Hollywood

„Dwie godziny ucieczki od rzeczywistości. Warto!”
AZ Weekly

„Bohaterowie filmu są fantastyczni, to czysta przyjemność spędzić z nimi kilka godzin!”
New York Post


Film, w którym nawet EWAN MCGREGOR jest DEBIUTANTEM w miłości, a EMILY BLUNT nie musi UBIERAĆ SIĘ U PRADY, aby znaleźć prawdziwe szczęście!

Zwiastun:

Reżyseria: Lasse Hallstrom
(„Co gryzie Gilberta Grape’a?”, “Czekolada”, “Kroniki portowe”)

Obsada:

Ewan McGregor („Autor widmo”, „Anioły i demony”, „Moulin Rouge”)
Emily Blunt („Diabeł ubiera się u Prady”, „Władcy umysłów”)
Kristin Scott Thomas („Angielski pacjent”, ”Gosford Park”, ”Cztery wesela I pogrzeb”)

 

Dodaj artykuł do:
(dodano 28.03.12, autor: wanilia)
Dział film
Tagi: Połów szczęścia w Jemenie, monolith
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Tom Grennan
4
Molly Tuttle
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Ólafur Arnalds
9
Paul Weller
10
Steve Hackett
1
Paolo Cognetti
2
Danny Boyle
3
Mike Flanagan
4
Michael Shanks
5
Samuel Van Grinsven
6
Guillaume Nicloux
7
Paolo Genovese
8
Darren Aronofsky
9
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
10
Mehdi Avaz
1
Agata Zamarska
2
Kelsey Cox
3
Mario Vargas Llosa
4
Anna Bailey
5
Elizabeth Jane Howard
6
Hanna Greń
7
Ildefonso Falcones
8
Lucinda Riley
9
Antoine Wilson
10
Beatriz Serrano
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia