„Coś się kończy, coś zaczyna": Pokaz przedpremierowy najgorętszego filmu tego lata w kinie Luna w Warszawie

Kino Luna w Warszawie serdecznie zaprasza dziś, 2 lipca o godz. 18:00 na pokaz przedpremierowy najgorętszego filmu tego lata! „Coś się kończy, coś zaczyna" to współczesna historia miłosna z kapitalną Shailene Woodley – gwiazdą serialu „Wielkie kłamstewka”, Jamiem Dornanem („Pięćdziesiąt twarzy Greya”) i Sebastianem Stanem („Kapitan Ameryka”, „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”).

OPIS:

Daphne rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem, przeprowadza do siostry i chce zmienić coś w swoim życiu: postanawia odpocząć od związków. Jednak kiedy na jednej imprezie poznaje Jacka i Franka, i zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie, jej plan rozpływa się w powietrzu.

WIĘCEJ O FILMIE:

Dwadzieścia lat po „Seksie w wielkim mieście” i dekadę po kultowym serialu „Girls” doczekaliśmy się opowieści o niezależnej, współczesnej dziewczynie, która przeżywa rozterki miłosne i zastanawia się, jak dalej pokierować swoim życiem. Kapitalna w tej roli Shailene Woodley wcieliła się w rozważną i romantyczną naszych czasów - i to w jednej osobie! „To jej rewelacyjna rola!” – komentuje Screendaily. Na ekranie towarzyszą aktorce Jamie Dornan oraz Sebastian Stan, przy których grana przez Woodley Daphne ćwiczy dwie wersje samej siebie i scenariusze życia, jakie mogłyby się jej przydarzyć.

Scenariusz do najnowszego filmu reżysera Drake’a Doremusa, napisała wzięta amerykańska pisarka Jardine Libaire, autorka powieści „White Fur” i „Here Kitty, Kitty”, która niezwykle trafnie uchwyciła miłosne rozterki głównej bohaterki „Coś się kończy, coś zaczyna”.  To „zmysłowe, czułe, pociągające kino” – pisze Decider, o sensualnym wymiarze dojrzewania i poszukiwaniu samej siebie, które momentami przybiera jaskrawe kolory czatu na telefonie, a w tle towarzyszy mu rewelacyjna ścieżka dźwiękowa.

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.07.20, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Coś się kończy, coś zaczyna, kino Luna, Warszawa, pokaz przedpremierowy
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Harvey Fierstein
4
Emir Kusturica
5
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
6
Stefan Ruzowitzky
7
Jim Jarmusch
8
Wojciech Kasperski
9
Mel Gibson
10
Maciej Pieprzyca
1
David Hatcher Childress
2
James Marlon
3
Michael Katz Krefeld
4
Terry Pratchett
5
Adam Michnik, Aleksiej Nawalny
6
Susan Elizabeth Phillips
7
Nadia Sawczenko
8
Nils Thorsen
9
Hanni Munzer
10
Maja Lunde
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
5
Opera Krakowska w Krakowie
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia