Koncert Marky Ramone’s Blitzkrieg zostaje przełożony

Zaplanowany na 1 lipca koncert Marky Ramone’s Blitzkrieg zostaje przełożony dokładnie o rok. 

Perkusista legendarnego zespołu Ramones zaprezentuje się wraz ze swoją grupą Marky Ramone’s Blitzkrieg już 1 lipca 2021 roku w poznańskim klubie U Bazyla. Marky Ramone’s Blitzkrieg bilety na koncert w Poznaniu już w sprzedaży.

Marky Ramone wraca do Polski z 90 minutowym setem składającym się z największych hitów pionierów punk rocka Ramones oraz niespodziewanych coverów - nie przegap tego wydarzenia i weź udział w koncercie Marky Ramone’s Blitzkrieg w Poznaniu!

Marky Ramone najbardziej znany jest z 15 lat spędzonych za perkusją w legendarnej grupie Ramones. Karierę muzyczną zaczynał w hard rockowym Dust, a 1976 roku został członkiem zespołu Richard Hell & the Voidoids. Rok później grupa zadebiutowała krążkiem „Blank Generation”, który był promowany m.in. na brytyjskiej trasie u boku The Clash. W 1978 Marky dołączył do Ramones i już po paru tygodniach nagrał swój pierwszy album z nowym zespołem, „Road to Ruin”, który zawiera m.in. tak ważny utwór jak “I Wanna Be Sedated”.

Marky zagrał z Ramones  ponad 1700 koncertów oraz uczestniczył w komponowaniu takich albumów jak „Mondo Bizarro” oraz „Adios Amigos”, ostatniego materiału zespołu. W 2002 roku Marky, wraz z pozostałymi członkami kwartetu, zostali wprowadzeni do Rock ‘N’ Roll Hall of Fame, a w 2010 zespół uhonorowano statuetką Grammy Lifetime Achievement Award za całokształt twórczości. Jest to jedyna statuetka Grammy przyznana pionierom punk rocka.

Mimo niesamowicie aktywnej kariery muzycznej Marky Ramone nie zwalnia tempa i kontynuuje intensywne koncertowanie wraz ze swoim zespołem Marky Ramone’s Blitzkrieg. Grupa występuje z różnymi wokalistami (w przeszłości m.in. Michale Graves – ex-Misfits).

Dodaj artykuł do:
(dodano 26.05.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: koncert, Marky Ramone’s Blitzkrieg, nowa data koncertu
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Damiano David
2
Arkadiusz Jakubik
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
Anita Lipnicka
7
The Waterboys
8
Bryan Ferry
9
Mela Koteluk
10
Turbo
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia