Milky Chance w warszawskiej Stodole

Niemiecki duet Milky Chance wystąpi 2 marca 2020 roku w warszawskiej Stodole. Jako support zaprezentuje się Mavi Phoenix. 

Milky Chance to Philipp Dausch i Clemens Rehbein - dwaj niezwykle utalentowani muzycy, którzy tworzą nietuzinkowe brzmienie. Duet od 2012 roku pokazuje, że niemiecka muzyka to nie tylko Rammstein czy Kraftwerk.

Phillip i Clemens poznali się w szkole i dorastali słuchając takich wykonawców jak Bob Marley, Jimmy Hendrix czy Red Hot Chilli Peppers. Muzykę zaczęli tworzyć bardziej głównie dla rozrywki, ale jeden z ich pierwszych wspólnych utworów, „Stolen Dance”, przyniósł coś, czego zupełnie się nie spodziewali. Piosenka szybko zdobyła światowy rozgłos, a w serwisie Youtube odtworzono ją ponad 500 mln razy! Niebawem duet wypuścił swój debiutancki album – „Sadnecessary”, na którym znalazły się takie single jak „Down By The River” i „Flashed Junk Mind”. W 2017 ukazał się ich drugi album, „Blossom”. Na trasie promującej tę płytę, zespół zagrał aż 241 koncertów w 41 krajach!

Najnowszy album Milky Chance „Mind The Moon” swoją premierę będzie miał 15 listopada. Utwory, które się na nim znajdują, łatwo wpadną słuchaczom w ucho. Singlem promującym krążek jest utwór „Daydreaming” nagrany we współpracy z Tash Sultaną.

Muzyka Mavi Phoenix to połączenie Lo-fi, trapu i współczesnego R&B. Oprócz raperów takich jak Kanye West, Drake czy Tyler, the Creator, do jej muzycznych wzorców należą również piosenkarki Miley Cyrus i Lady Gaga. Pierwszy materiał Mavi Phoenix ukazał się w 2014 na EPce "My Fault".


Dodaj artykuł do:
(dodano 01.02.20, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Milky Chance, Stodoła, koncert 2020, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Herbut Igor
2
Pearl Jam
3
Jan Rapowanie , Nocny
4
Renata Przemyk
5
Rojek Artur
6
Płomień 81
7
Czesław Śpiewa
8
Happysad
9
Norah Jones
10
Madelkeine Peyroux
1
Yi'nan Diao
2
Nat Faxon, Jim Rash
3
Jan Komasa
4
Destin Daniel Cretton
5
Robert Gliński
6
Piotr Adamski
7
Marco Bellocchio
8
Kristina Grozeva, Petar Valchanov
9
Giuseppe Capotondi
10
Warwick Thornton
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Opera Krakowska w Krakowie
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Rodion Szczedrin
7
Jarosław Murawski
8
Michaił Bułhakow
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia