Thriller psychologiczny "Szóste piętro" od 17 października w księgarniach

Straciłaś ją z oczu tylko na sekundę...

Totalnie porywający thriller psychologiczny.

Erika Rice wjeżdża windą na ostatnie piętro luksusowego wieżowca. W apartamencie z widokiem na Central Park mieszka jej były mąż. Ich córka Alice, pieszczotliwie zwana Króliczką, zostawiła tam ulubioną zabawkę, którą chcą pilnie odebrać, zanim na zawsze wyjadą z Nowego Jorku - Erika już się może się doczekać, kiedy znajdzie się z dala od kontrolującego męża.
Winda zatrzymuje się gwałtownie między piętrami, gasną światła, drzwi się uchylają. Zanim mechanizm ponownie się uruchomi, czteroletnia Alice zdoła wydostać się przez szparę w drzwiach i wyjść na zewnątrz. Ale wtedy winda rusza ponownie i zjeżdża na parter... Kiedy Erika wróci na górę, po dziewczynce nie będzie ani śladu. Zrozpaczona matka rozpoczyna desperackie poszukiwania dziewczynki w czternastopiętrowym wieżowcu, w którym nic nie jest takie, jakie się wydaje. Z czasem zdaje sobie sprawę, że mieszkańcy apartamentowca, zamiast pomagać, okłamują ją, prowadząc mroczną grę, w której stawką jest życie jej córeczki.

Czy czteroletnia dziewczynka może się rozpłynąć w powietrzu?

Alex Sinclair jest autorem trzech thrillerów psychologicznych, mieszka w cichym miasteczku pod Melbourne w Australii. Jeśli akurat nie spędza czasu z żoną i córką, obsesyjnie dopracowuje swoją prozę. Uwielbia pisać utrzymane w szybkim tempie, porywające opowieści z nagłymi zwrotami akcji. Namiętnie czyta książki wszystkich gatunków, jednak największą słabość ma do thrillerów psychologicznych. Szczególnie ceni sprawną narrację.

Dodaj artykuł do:
(dodano 16.10.19, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Szóste piętro, Alex Sinclair, thriller psychologiczny
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arjen Anthony Lucassen
2
Sophie Ellis Bextor
3
Il Volo
4
Tom Odell
5
Jean-Michel Jarre
6
Matteo Bocelli
7
Anna Krzeszowiec
8
Twenty One Pilots
9
The Hives
10
Helloween
1
Julien Colonna
2
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
3
Darren Aronofsky
4
Ferzan Özpetek
5
Michael Shanks
6
Samuel Van Grinsven
7
Paolo Cognetti
8
Danny Boyle
9
Mike Flanagan
10
Guillaume Nicloux
1
Liz Lawson
2
Anna Wacławik, Maria Ciesielska
3
Michał Zgajewski
4
Joanna W. Gajzler
5
Katja Hoyer
6
Freida McFadden
7
Grażyna Plebanek
8
Lisa Scottoline
9
Anna Karpińska
10
Elżbieta Pytlarz
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia