29 listopada o godz. 9:00 zostanie wystawiony spektakl "Szatan z siódmej klasy" w Studio Buffo w Warszawie.
Szatan z siódmej klasy, to pełna ekspresji i zagadek, do tego pozornie absurdalna, opowieść o przygodach Adasia Cisowskiego, jednego z najpopularniejszych bohaterów książek Kornela Makuszyńskiego. Inteligentny, uczciwy i zawsze lojalny wobec przyjaciół Adaś, kreuje postawę prawdziwego harcerza, który nie wykorzystuje zdobytej wiedzy tylko dla siebie, ale umiejętnie dzieli się nią z innymi.
Wartka akcja i „konstrukcja, jak w zegarku” – precyzyjna i z zewnątrz niewidoczna, obudowana „rzeczywistością” bardziej realną od rzeczywistości, pozwala nam poczuć się jak w lepszym, bardziej słonecznym świecie.
Występują: Beata Pietroń, Karolina Brygoła, Tomasz Bielawiec, Jan Wojciech Krzyszczak, Marek Fabian, Andrzej Sikora, Łukasz Szymanek, Adam Organista
Reżyseria: Jan Wojciech Krzyszczak.
źródło: Studio Buffo
Utwór | Od |
1. Inne historie | gaba |
Utwór | Od |
1. W bezkresie niedoli | ladyfree |
2. było, jest i będzie | ametka |
3. O Tobie | ametka |
4. Świat wokół nas | karolp |
5. Kolekcjonerka (opko) | will |
6. alchemik | adolfszulc |
7. taka zmiana | adolfszulc |
8. T...r | kid_ |
9. przyjemność | izasmolarek |
10. impresja | izasmolarek |
Utwór | Od |
1. Sprzymierzeniec | blackrose |
2. Podaruję Ci | litwin |
3. test gif | amigo |
4. Primavera_AW | annapolis |
5. Melancholia_AW | annapolis |
6. +++ | soida |
7. *** | soida |
8. Góry | amigo |
9. Guitar | amigo |
10. ocean | amigo |
Recenzja | Od |
1. Zielona granica | irka |
2. Tajemnice Joan | wanilia |
3. Twój Vincent | redakcja |
4. "Syn Królowej Śniegu": Nietzscheańska tragedia w świecie baśni | blackrose |
5. Miasto 44 | annatus |
6. "Żywioł. Deepwater Horizon" | annatus |
7. O matko! Umrę... | lu |
8. Subtelność | lu |
9. Mustang | lu |
10. Pokój | martaoniszk |