Spotkanie autorskie z Victorią Aveyard w Warszawie

Nadciąga konflikt, który odmieni królestwo. Na kartach „Wojennej Burzy” (Wydawnictwo Otwarte) Victoria Aveyard po raz kolejny przenosi czytelników do świata Czerwonej Królowej, gotowej poświęcić własne szczęście, by uratować imperium. Premiera najnowszej powieści Amerykanki zbiegnie się z jej pierwszą wizytą w Polsce i spotkaniem z czytelnikami, które odbędzie się już 26 października w salonie Empik Arkadia.

Victoria Aveyard oddaje do rąk wielbicieli swojej twórczości czwarty tom zamykający serię o losach Czerwonej Królowej. Tym razem tytułowa bohaterka zmierzy się z dramatycznym wyzwaniem – by ochronić Czerwonych i Nowych przed ogarniętym obsesją Mavenem, musi zawiązać nieoczekiwany sojusz. Królowa, jej sprzymierzeńcy i przeciwnicy staną przed widmem okrutnego w skutkach konfliktu. I nie wszyscy przetrwają, bo za zwycięstwo trzeba czasem zapłacić najwyższą cenę.

Warszawskie spotkanie z Victorią Aveyard to jedyna okazja, by osobiście poznać tę młodą i niezwykle utalentowaną pisarkę. Dla miłośników serii spotkanie będzie szansą na zadanie pytań o szczegóły powstania książki, literackie plany autorki oraz źródła inspiracji. Wydarzenie będzie również okazją, by rozwiać wątpliwości dotyczące długo wyczekiwanej ekranizacji powieści, zdobyć autograf na premierowym egzemplarzu książki i postarać się o pamiątkowe zdjęcie z Aveyard.

Victoria Aveyard – pisarka i absolwentka scenopisarstwa na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Autorka bestsellerowej serii książek fantastycznych „Czerwona Królowa”, która swoją pracę traktuje jako pretekst, by czytać mnóstwo książek oraz oglądać jeszcze więcej filmów.

Dodaj artykuł do:
(dodano 25.10.18, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Spotkanie autorskie, Victoria Aveyard, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
The National
2
Rammstein
3
Capaldi Lewis
4
Various Artists
5
Emery Gareth, Wallbridge Ashley
6
Jamal
7
Mazolewski Wojtek, Porter John
8
Margaret
9
Happysad
10
Norah Jones
1
Jeanne Herry
2
Jacek Borcuch
3
Simon Baker
4
Olivier Assayas
5
Nuri Bilge Ceylan
6
Kenneth Branagh
7
Rudolf Buitendach
8
Joe Berlinger
9
Justin Baldoni
10
Dome Karukoski
1
reż. Mariusz Treliński
2
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
3
Gabriela Zapolska
4
Opera Krakowska w Krakowie
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Rodion Szczedrin
7
Michaił Bułhakow
8
Jarosław Murawski
9
Dale Wasserman
10
Michaił Durnienkow
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia