"Ciałoterapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie": Jak dbać o mięśnie dna miednicy?

Od 22 sierpnia możecie rozpocząć w księgarniach poszukiwania pozycji wydawniczej, zatytułowanej: "Ciałoterapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie" Katarzyny Jasiewicz.

Podaruj „Ciałoterapię” sobie lub bliskiej ci kobiecie w każdym wieku z dedykacją „Dbaj o siebie. Jesteś dla mnie ważna”. Dlaczego ? Przeczytaj referencje.

Ciało nie musi być idealne, aby je lubić. Dbaj o nie, bo nie wymienisz go na nowe, gdy zachoruje. Nie musisz poprawiać jego wyglądu, ale gdy to robisz nie daj nabić w butelkę swojej nadziei i kieszeni.

Najwięcej kobiet nie lubi brzucha i nie zna miednicy. Dlatego „Ciałoterapia” jest przeznaczona dla zdrowia, urody i akceptacji tych okolic. Dr Katarzyna Jasiewicz od 1999 roku prowadzi pierwszy gabinet medycyny estetycznej w Krakowie, promotorka zdrowia, ekspert medialny, autorka METAMORFOZY.COM

Dr Jasiewicz w sposób prosty i fachowy pisząc o zdrowiu i urodzie ciała, nie pomija trudnych tematów. Jednym z nich jest nietrzymanie moczu dotykające co trzecią kobietę w Polsce. „Ciałoterapia” to pierwsza publikacja o tym, jak dbać o mięśnie dna miednicy, aby nie doświadczyć wysiłkowego nietrzymania moczu i co można zrobić, aby sobie pomóc, gdy się na nie cierpi. Polecam każdej kobiecie.

dr n med. Paweł Szymanowski, prezes Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego

Pierwszym wzorcem kobiecości jest dla córki matka. To od tej relacji zależy, czy kochamy swoje ciało, czy traktujemy je instrumentalnie. Często wystarczy sobie to uświadomić i następuje zmiana. Dlatego przeczytaj prawdziwą historię z mojej praktyki „Centrum” oraz „Ciałoterapię”.

dr Joanna Heidtman, psycholog, socjolog

Dodaj artykuł do:
(dodano 10.08.18, autor: blackrose)
Dział literatura
Tagi: Ciałoterapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie, Katarzyna Jasiewicz
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Tom Odell
2
Helloween
3
Matteo Bocelli
4
Arjen Anthony Lucassen
5
The Hives
6
Twenty One Pilots
7
Anna Krzeszowiec
8
Jean-Michel Jarre
9
Il Volo
10
Sophie Ellis Bextor
1
Johannes Schmid
2
Ari Aster
3
Felipe Vargas
4
Burhan Qurbani
5
Michael Chaves
6
Samuel Van Grinsven
7
Ron Howard
8
Eva Victor
9
Darren Aronofsky
10
Bernhard Wenger
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Ewa Platt
4
Natalia Korczakowska
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia