Wygraj zaproszenie na pokaz filmu "Człowiek bez pamięci"

"Człowiek bez pamięci" to thriller kryminalny, oparty na bestsellerowej powieści autorstwa Kim Young-ha. W ciągu 5 dni od premiery film zdobył milion widzów, stając się jednym z najbardziej   kasowych   thrillerów   koreańskiego   box office. Główną rolę w filmie zagrał Kyung-gu Sol, który za "Człowieka bez pamięci" otrzymał 2 nagrody dla najlepszego aktora (Korea Film Reporters Association Film Awards oraz Director's Cut Awards).

Kiedyś Byung-su był seryjnym mordercą - zabijał tych, którzy według niego zasłużyli na śmierć. Ale to   było dawno temu, gdyż po tragicznym wypadku samochodowym skończył z zabijaniem. Obecnie mężczyzna mieszka ze swoją nastoletnią córką, Eun-hee, i zmaga się z chorobą Alzheimera - jego pamięć jest zawodna, a wspomnienia coraz bardziej fragmentaryczne. Tymczasem w mieście pojawia się nowa fala zabójstw i Byung-su zastanawia się, czy to przypadkiem nie on sam jest odpowiedzialny za te zbrodnie.

"Człowiek   bez   pamięci"   to   film   oparty   na   podstawie   bestsellerowej   książki „A Murderer’s Guide to Memorization” autorstwa jednego z najlepszych pisarzy koreańskich młodego pokolenia - Kima Young-ha. Cztery książki twórcy zostały przetłumaczone na język polski -  „Mogę odejść, gdy zechcę”, „Imperium świateł”, „Czarny kwiat” oraz „Wampir i inne opowiadania”.

UWAGA KONKURS!

Jeśli chcesz wygrać dwuosobowe zaproszenie na pokaz filmu, 11 lipca w warszawskim Kinie Elektronik:
1) napisz, dlaczego powinno ono trafić właśnie do Ciebie,
2) odpowiedź na pytanie wraz z swoim nickiem w IRCE prześlij na adres: konkursy(at)irka.com.pl.
W temacie koniecznie wpisz: CZŁOWIEK BEZ PAMIĘCI. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo o sposobie odbioru zaproszenia.
Możesz zaprosić swoich znajomych do udziału w konkursie, udostępniając newsa IRKI.

Dodaj artykuł do:
(dodano 04.07.18, autor: gaba)
Dział film
Tagi: Wygraj zaproszenie na pokaz filmu "Człowiek bez pamięci"
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Orbit Culture
2
Bob Dylan
3
Bioscope
4
Balu Brigada
5
Sophie Ellis Bextor
6
Eunike Tanzil
7
White Lies
8
David Gilmour
9
Of Mice & Men
10
Robert Plant
1
Lynne Ramsay
2
Wojciech Smarzowski
3
Margherita Ferri
4
Sebastian Juszczyk
5
Agnieszka Holland
6
Bálint Dániel Sós
7
Michał Kwieciński
8
James Marquand
9
Paweł Podolski
10
Radu Jude
1
Jacek Mikołajczyk
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia