Recital Edyty Geppert w Warszawie

Teatr Rampa na Targówku w Warszawie gorąco zaprasza 17 grudnia o godz. 19:00 na recital Edyty Geppert.

Recital Edyty Geppert to niezwykła uczta artystyczna zaserwowana przez jedną z najbardziej ekspresyjnych gwiazd polskiej piosenki. Jej interpretacje zacierają granice między piosenką aktorską a teatrem, udowadniając, że sama piosenka może być wielką sztuką.

Pani Edyta dokładnie wie, co chce śpiewać, o czym chce mówić ze sceny. Jej koncerty poruszają do głębi, niosą szlachetność i przypominają o wartości miłości. Ponieważ dzisiejsza estrada nieczęsto daje nam taki przekaz, warto przyjść do Teatru Rampa i przeżyć jedyne w swoim rodzaju spotkanie pełne emocji i wzruszenia. Artystce towarzyszą Piotr Matuszczak zasiadający przy fortepianie oraz Jerzy Szarecki grający na trąbce.

Często spotykam się z argumentacją, że moich piosenek trzeba słuchać uważnie, a podobno dzisiaj nie ma na to czasu. Mam nadzieję, że zawsze będą ludzie, którzy oczekują od piosenki czegoś więcej, niż tylko powodu do rytmicznego kiwania głową i grupowego podskakiwania. Wierzę w piosenkę. W siłę i nośność tej kruchej formy artystycznej. W ciągu trzech minut można przeżyć dramat, zwątpienie, radość, ból lub zastanowić się nad sensem życia. Ale, żeby tak było piosenka musi być napisana przez autorów tworzących z potrzeby serca i umysłu, obdarzonych na dodatek talentem. A to zdarza się coraz rzadziej. - Edyta Geppert

Dodaj artykuł do:
(dodano 15.12.17, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Teatr Rampa na Targówku, recital, Edyta Geppert, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
CALUM HOOD
2
Haim
3
Steve Hackett
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Lauren Spencer Smith
8
Józef Skrzek
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
David Koepp
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Joseph Kosinski
5
Dani de la Orden
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Blandine Lenoir
8
David Marqués
9
Margien Rogaar
10
Dean DeBlois
1
Magdalena Salik
2
Marek Stelar
3
Liz Moore
4
Rachel Hawkins
5
Marcin Mortka
6
Juan Gómez-Jurado
7
Thomas Orchowski
8
Anya Niewierra
9
Keigo Higashino
10
Isabel Allende
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia