72. rocznica Powstania Warszawskiego: Pokazy filmowe

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. zaprasza na wyjątkowe pokazy filmowe z okazji 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Już w najbliższy poniedziałek, 1 sierpnia br., na terenie kompleksu odbędą się projekcje dwóch filmów – „Powstanie Warszawskie” i „Miasto 44”. Organizatorzy przygotowali seanse zarówno w przestrzeniach Kina KC, jak i na charakterystycznym dziedzińcu kompleksu przy ul. Nowy Świat 6/12. Początek pierwszego z nich zaplanowano na godz. 19:00.

Pierwszą produkcją, która zostanie zaprezentowana osobom zgromadzonym w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat”, będzie film fabularny „Powstanie Warszawskie”, przedstawiający autentyczne wydarzenia z 1944 r. Został on zmontowany w całości z ręcznie i komputerowo koloryzowanych kronik filmowych z sierpnia 1944 i wyprodukowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Projekcja tego obrazu rozpocznie się o godz. 19:00 w Kinie KC (wejście A, poziom -1).

Dla wszystkich gości, organizatorzy przygotowali również unikatowy, plenerowy pokaz głośnego filmu w reżyserii Jana Komasy „Miasto 44”. Opowiada on historię młodego chłopaka, Stefana Zawadzkiego, który po śmierci ojca postanawia dołączyć do Powstania. Widzowie obserwują losy bohatera i jego przyjaciół, którzy dołączyli do zgrupowania „Radosław” i wyruszyli z Woli, przechodząc przez całe miasto aż na Czerniaków. Projekcja filmu odbędzie się w specjalnie zaaranżowanym kinie letnim na dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”. Początek pokazu o godz. 21:00 na dziedzińcu CBF.

Dodaj artykuł do:
(dodano 31.07.16, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: 72. rocznica Powstania Warszawskiego, pokazy filmowe
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
White Lies
2
OMD
3
David Gilmour
4
Robert Plant
5
Twenty One Pilots
6
Dropkick Murphys
7
Richard Ashcroft
8
Paradise Lost
9
Orbit Culture
10
Bioscope
1
Paweł Podolski
2
Michał Kwieciński
3
Agnieszka Holland
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Solange Cicurel
9
Genki Kawamura
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Marcin Podlewski
2
Jagoda Wochlik
3
Freida McFadden
4
Grażyna Molska
5
Renata Kuryłowicz
6
Agata Kunderman
7
Rina Kent
8
Elizabeth B. White
9
Olga Rudnicka
10
John Glatt
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia