Sylwester Narodowy w Warszawie

31 grudnia Warszawa zaprasza na błonia stadionu PGE Narodowego na największą otwartą imprezę roku. Zabawa odbędzie się pod hasłem „Sylwester Narodowy”. Dzięki współpracy z telewizją regionalną, to co dzieje się w stolicy zobaczą mieszkańcy innych regionów Polski.

Na gigantycznej scenie o powierzchni 540 metrów kwadratowych, w godzinach 20.00-1.30, rozegra się spektakularne muzyczne show w udziałem mocnego składu polskich artystów oraz światowych gwiazd.

Przed północą wystąpią: LEMON - objawienie na polskim rynku muzycznym. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności stworzył pięć wielkich przebojów, zdobył platynową płytę i przyciągnął miliony wiernych fanów w całym kraju. GRUBSON - jedna z najważniejszych gwiazd polskiego hip-hopu i PERFECT, zespół którego przeboje od 35 lat osiągają szczyty list przebojów, łącząc pokolenia.

Tuż po północy, po niezwykłym, dwunastominutowym pokazie świetlno-pirotechniczym sceną zawładnie król elektronicznych brzmień – DJ PAUL VAN DYK.

Ten producent i performer nominowany do nagrody Grammy, rocznie okrąża planetę 16 razy, rozkręcając imprezy dla milionów klubowiczów i festiwalowiczów. Nowy rok 2016 postanowił przywitać w Warszawie, więc możemy spodziewać się niezwykłych doznań i niezapomnianych efektów wizualno-muzycznych oraz łączeń telewizyjnych z innymi miastami w Polsce.

Ale to nie koniec listy gwiazd, które pojawią się podczas „Sylwestra Narodowego”. O tym kto wystąpi w Warszawie poinformujemy już pod koniec listopada.

Kolejne informacje związane z imprezą sylwestrową w Warszawie dostępne będą na stronach: www.estrada.com.pl oraz www.um.warszawa.pl

Zapraszamy na fanpage warszawskiego sylwestra na portalu społecznościowym Facebook. Możesz także poinformować znajomych, że wybierasz się na „Sylwestra Narodowego” w Warszawie dołączając do wydarzenia na FB.

Organizatorem zabawy sylwestrowej jest Stołeczna Estrada Instytucja kultury m.st. Warszawy.


źródło: Biuro Prasowe

Dodaj artykuł do:
(dodano 12.11.15, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Sylwester Narodowy, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
CALUM HOOD
2
Haim
3
Steve Hackett
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Lauren Spencer Smith
8
Józef Skrzek
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
David Koepp
2
Paolo Genovese
3
Celia Rico Clavellino
4
Joseph Kosinski
5
Dani de la Orden
6
Michael Dweck, Gregory Kershaw
7
Blandine Lenoir
8
David Marqués
9
Margien Rogaar
10
Dean DeBlois
1
Magdalena Salik
2
Marek Stelar
3
Liz Moore
4
Rachel Hawkins
5
Marcin Mortka
6
Juan Gómez-Jurado
7
Thomas Orchowski
8
Anya Niewierra
9
Keigo Higashino
10
Isabel Allende
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia