„Spectre” w Cinema City

Jamesa Bonda znają wszyscy! Jest tak kultową postacią jak Tony Montana, Superman, Sherlock Holmes, czy Batman. W najnowszym i najbardziej efektownym filmie pt. Spectre agent Jej Królewskiej Mości będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Cinema City już teraz uruchomiło przedsprzedaż biletów, a także specjalne pokazy przedpremierowe dla wszystkich fanów serii filmowego Bonda!

007 Jest ikoną brytyjskiej kultury i prawie dziedzictwem narodowym tego kraju. Grali go najlepsi z najlepszych i najprzystojniejsi z najprzystojniejszych. Wiemy już, że Daniel Craig fantastycznie sprawdził się w roli agenta 007 i został ciepło przyjęty zarówno przez damską, jak i męską część publiczności. W kinach Cinema City już wkrótce pojawi się w najnowszej odsłonie swoich przygód i będzie to jego nie tylko ostatnia rola w tej serii, ale na pewno najbardziej efektowna. Za najnowszy rozdział opowieści Jamesa Bonda odpowiada Sam Mendes – twórca takich hitów jak Skyfall, czy Jarhead. Człowiek znający się na wielu aspektach kina zarówno dramatycznego, jak i tego zawierającego dreszcz emocji i akcję. Do współpracy zaprosił gwiazdy największego formatu. U boku agenta 007 zobaczymy m.in. Monicę Bellucci (Cuda), Bena Whishawa (Pachnidło), Lea Seydoux (Grand Budapest Hotel) i Christopha Waltza (Django). Dzięki niesamowitym efektom film Spectre stanie się najlepszą częścią z całej serii. Produkcję będzie można także zobaczyć na specjalnych pokazach przedpremierowych już 5 listopada. Niesamowite filmowe wydarzenie i kolejny rozdział klasycznej choć wykonanej w nowoczesnym stylu historii o James Bondzie: Spectre nadchodzi! Dzięki przedsprzedaży biletów fani przygód Agenta 007 będą mogli zająć najlepsze miejsca!

Chodzi im o mnie…
Mówi do siebie James Bond w jednej ze scen filmu Spectre. Agent Jej Królewskiej Mości walczył już z wieloma wrogami i ruszał w poszukiwaniu najgroźniejszych morderców. Teraz jednak będzie musiał stawić czoło całej organizacji, która wie o nim więcej niż on sam. Nikt nie będzie bezpieczny kiedy rozpocznie się zabójcza gra pomiędzy agentem 007 i Spectre.

Pokazy przedpremierowe filmu Spectre odbędą się 5 listopada we wszystkich kinach sieci kin Cinema City.

Film Spectre premierowo od 6 listopada we wszystkich kinach Cinema City w wersji 2D. Produkcja także we wszystkich kinach IMAX także w wersji 2D również od 6 listopada.

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.10.15, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Spectre, Cinema City
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
White Lies
2
OMD
3
David Gilmour
4
Robert Plant
5
Twenty One Pilots
6
Dropkick Murphys
7
Richard Ashcroft
8
Paradise Lost
9
Orbit Culture
10
Bioscope
1
Paweł Podolski
2
Michał Kwieciński
3
Agnieszka Holland
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Solange Cicurel
9
Genki Kawamura
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Marcin Podlewski
2
Jagoda Wochlik
3
Freida McFadden
4
Grażyna Molska
5
Renata Kuryłowicz
6
Agata Kunderman
7
Rina Kent
8
Elizabeth B. White
9
Olga Rudnicka
10
John Glatt
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia