O twórcach filmu "Żyć nie umierać" w Kinie Praha

Kino Praha zaprasza na spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka”, autora książki „Reżyserzy” – Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 28. sierpnia o godz. 19.00 na spotkanie z twórcami filmu „Żyć nie umierać”: reżyserem Maciejem Migasem i scenarzystą Cezarym Harasimowiczem.

Kino Praha zaprasza na cykl „Janusz Wróblewski przedstawia” – spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka” i autora książki „Reżyserzy” – Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.

28 sierpnia o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”. Zapraszamy na specjalny pokaz filmu „Żyć nie umierać”. Przed projekcją filmu odbędzie się spotkanie z reżyserem Maciejem Migasem oraz scenarzystą Cezarym Harasimowiczem.

„Żyć nie umierać” – Bartek (Tomasz Kot), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby jakiegoś wyjścia i – zaskakując najbliższych pogodą ducha i poczuciem humoru – stara się zmienić bieg losu i przekonać Najwyższego Scenarzystę, aby jego historia zakończyła się happy endem.

Cykl „Janusz Wróblewski przedstawia”

28 sierpnia, godz. 19.00

Spotkanie + pokaz filmu „Żyć nie umierać”
Dodaj artykuł do:
(dodano 10.08.15, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Żyć nie umierać, Kino Praha, Warszawa, Janusz Wróblewski przedstawia, pokaz filmu, spotkanie z reżyserem, Maciej Migas
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Molly Tuttle
4
Tom Grennan
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Józef Skrzek
9
Paul Weller
10
Ólafur Arnalds
1
Paolo Cognetti
2
Danny Boyle
3
Mike Flanagan
4
Michael Shanks
5
Samuel Van Grinsven
6
Guillaume Nicloux
7
Paolo Genovese
8
Darren Aronofsky
9
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
10
Mehdi Avaz
1
Elżbieta Pytlarz
2
Igor Kaczmarczyk
3
Maciej Kaźmierczak
4
Anna Karpińska
5
Lisa Scottoline
6
Agata Zamarska
7
Mario Vargas Llosa
8
Kelsey Cox
9
Elizabeth Jane Howard
10
Anna Bailey
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia