"Repentless" Slayer we wrześniu

Muzycy Slayer podali tytuł i datę premiery swojego nadchodzącego albumu studyjnego. Longplay, pt. "Repentless", ukaże się 11 września 2015 roku za sprawą Nuclear Blast.

 Następca "World Painted Blood" nagrany został w ciągu czterech miesięcy w kalifornijskim "Henson Studios", jego produkcją zajął się Terry Date. Obowiązki drugiego gitarzysty przyjął Gary Holt z Exodus, dotychczas wspierający zespół w trasach koncertowych. Za bębnami zasiadł Paul Bostaph, który po raz kolejny zastąpił na tym stanowisku Dave'a Lombardo.

Pod koniec marca 2015 magazyn "Revolver" opublikował wywiad z Tomem Arayą, w którym wokalista utrzymywał, iż na nowym albumie znajdzie się jeden utwór z Jeffem Hannemanem. Wkrótce potem Kerry King zaprzeczył tym doniesieniom. Gitarzysta wyjaśnił, że Jeff Hanneman napisał utwór "Piano Wire", nie wziął jednak udziału w jego rejestrowaniu.

Dodaj artykuł do:
(dodano 25.05.2015, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Repentless, Slayer
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Evanescence
2
Tarja
3
Maisie Peters
4
Blindead23
5
Crown Lands
6
Black Label Society
7
At the Gates
8
Arlo Parks
9
Bryan Ferry
10
Archive
1
Travis Knight
2
Karsten Kiilerich
3
Gang Zhang
4
Ben Gregor
5
Sarah Miro Fischer
6
Rafał Reyman Głombiowski
7
Sang-il Lee
8
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
9
David Merriman, Jim Sheridan
10
Dariusz Walusiak
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia