The Beauty Of Gemina i Spiral69 zagrają w Warszawie

Warszawski klub Progresja Music Zone zaprasza na koncert zespołów The Beauty Of Gemina i Spiral69, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 9 maja 2015 roku. The Beauty Of Gemina, od wielu lat najbardziej rozpoznawalny szwajcarski zespół gitarowej sceny dark-wave z elementami gotyckimi po raz pierwszy zaprezentuje się polskiej publiczności na pełnym klubowym koncercie. Formacja odwiedzi Warszawę w ramach promocji swojego ostatniego albumu "Ghost Prayers" wydanego w 2014 roku. Będzie to druga wizyta zespołu w naszym kraju. Pierwszy raz wystąpili w 2013 podczas świetnie przyjętego koncertu na Castle Party w Bolkowie.

Liderem The Beauty of Gemina od początku jest charyzmatyczny wokalista Michael Sele, którego niezwykle hipnotyczny, niski i oryginalny głos stanowi o wyjątkowości tej bardzo interesującej muzyki. Formacja wydała do tej pory 5 albumów studyjnych, z których największą popularnością cieszyły się: "At The End Of The Sea" (2010) oraz "Iscariot Blues" (2012). Ostatni album "Ghost Prayers" (2014) ukazuje nam bardziej tradycyjnie gitarowe oraz akustyczne wcielenie formacji. Zamyka go prawdziwa "perła" w postaci rozbudowanej, progresywnej i tradycyjnie transowej kompozycji "Darkness", do której nakręcono bardzo ciekawy videoclip w Tokyo.

Spiral69 - jeden z niewielu włoskich zespołów grających bardzo ciekawą i energetyczną odmianę muzyki dark-wave z elementami rocka, elektroniki oraz lirycznych ballad, którego popularność w Polsce po świetnie przyjętym występie przed Diary Of Dreams ciągle wzrasta zaprezentują się warszawskiej publiczności po raz kolejny.

The Beauty Of Gemina [Szwajcaria]

Spiral69 [Włochy]

Progresja Music Zone

NOISE STAGE (scena mała)

09.05.2015

otwarcie bram: 18.00, koncert: 19:30

wstęp: 79 PLN przedsprzedaż | 90 PLN w dniu koncertu.

bilety kolekcjonerskie w cenie 82 PLN (przedsprzedaż) dostępne tylko poprzez stronę www Klubu.

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.05.15, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: The Beauty Of Gemina, Spiral69, Warszawa
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arkadiusz Jakubik
2
Damiano David
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
The Waterboys
7
Bryan Ferry
8
Turbo
9
Mela Koteluk
10
Anita Lipnicka
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia