Sean Paul w Polsce

Sean Paul, pochodzący z Jamajki DJ, piosenkarz, producent, freestylowiec. Specjalista od dancehallu, reggae oraz popu już 23 lipca pojawi się, w ramach cyklu Lotto Music, na koncercie w sopockiej Zatoce Sztuki.

Płyty Paula wielokrotnie pokrywały się platyną, trzy single wylądowały na pierwszym miejscu Billboardu, kolejne pięć na Billboard Hot 100 Top Ten Tunes. Trzy albumy sprzedały się w ilości 11 milionów egzemplarzy.

Piosenkarz współpracował z wieloma artystami i grupami, m.in. 50 Cent, Beyoncé, Busta Rhymes, De La Soul, Jay-Z, Carlos Santana, Snoop Dogg, Rihanna.

OPIS STREF KONCERTU

Strefa VIP znajduje się po bokach sceny oraz bezpośrednio pod nią i prowadzi do niej oddzielne wejście, . W strefie VIP będzie dostępny catering w formie bufetu oraz soki i softy bez ograniczeń oraz dedykowana obsługa. Do dyspozycji gości będą również wygodne loże i łóżka plażowe.

Strefa A jest to strefa znajdująca się na przeciwko sceny, położona w jej bezpośredniej bliskości.

Strefa B jest przyległa do strefy A, która dzieli ją od sceny.

Strefa C położona jest na obrzeżach pozostałych stref i oddalona jest od sceny o 60 m

Otwarcie drzwi – 19:00
Koncert – 21:00

Bilety do kupienia na Biletomat.pl
https://www.biletomat.pl/koncerty/sean-paul-2089/?consumer_key=ks

Termin:
Czw, 23 lipca 2015 godz. 21:00

miejsce:
Zatoka Sztuki
Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

organizator:
Zatoka Sztuki

Dodaj artykuł do:
(dodano 23.04.15, autor: gaba)
Dział muzyka
Tagi: Sean Paul w Polsce
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Arkadiusz Jakubik
2
Damiano David
3
Eluveitie
4
Sting
5
Elton John & Brandi Carlile
6
The Waterboys
7
Bryan Ferry
8
Turbo
9
Mela Koteluk
10
Anita Lipnicka
1
Korek Bojanowski
2
Mara Tamkovich
3
Michel Hazanavicius
4
Céline Sallette
5
Christopher Landon
6
Neil Boyle, Kirk Hendry
7
Rungano Nyoni
8
Fabrice Du Welz
9
Michał Kondrat
10
Alonso Ruizpalacios
1
Alina Moś
2
Ilaria Lanzino
3
Sebastian Fabijański
4
Anna Kękuś
5
Łukasz Czuj
6
reż. Mariusz Treliński
7
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
8
Gabriela Zapolska
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Opera Krakowska w Krakowie
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia