Krzysztof Zanussi i Agata Buzek w Kinie Praha - kolejne spotkanie z cyklu "Janusz Wróblewski przedstawia"

Kino Praha zaprasza na spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka”, autora książki „Reżyserzy” - Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 5. grudnia o godz. 20.15 na pokaz filmu „Obce ciało” i spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim oraz aktorką Agatą Buzek.

Kino Praha zaprasza na cykl  „Janusz Wróblewski przedstawia” – spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka” i autora książki „Reżyserzy” – Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.

5. grudnia o godz. 20.15  odbędzie się spotkanie z cyklu  „Janusz Wróblewski przedstawia”. Zapraszamy na specjalny pokaz filmu „Obce ciało”. Przed filmem odbędzie się spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim oraz aktorką Agatą Buzek.

„Obce ciało” - Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin i mobbingu. Kris, wykorzystując swoją władzę, bawi się nim i chce zmusić do złamania zasad moralnych, ale jednocześnie jest zafascynowana jego wiarą.

Cykl „Janusz Wróblewski przedstawia”
5 grudnia, godz.20.15
Spotkanie + pokaz filmu „Obce ciało”
Cena biletu - 20 zł
Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 20 listopada br.

Dodaj artykuł do:
(dodano 24.11.14, autor: gaba)
Dział film
Tagi: Krzysztof Zanussi i Agata Buzek w Kinie Praha - kolejne spotkanie z cyklu "Janusz Wróblewski przedstawia"
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
Joseph Kosinski
2
Dani de la Orden
3
Celia Rico Clavellino
4
David Marqués
5
Michael Dweck, Gregory Kershaw
6
Blandine Lenoir
7
Margien Rogaar
8
Lionel Baier
9
Dean DeBlois
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia