Original Source Up To Date Festival 2014

Przed Wami pierwsze oficjalne informacje dotyczące nierutynowego festiwalu Original Source Up To Date a.d. 2014. Już piaty rok z rzędu oddajemy się pasji kreowania jedynego tego typu wydarzenia w Polsce. Nasz na wskroś białostocki festiwal muzyki i sztuk wizualnych odbywa się zawsze we wrześniu. Zapraszamy zatem tradycyjnie w jego trzeci weekend: 19-20.09.2014!

Original Source Up To Date Festival to platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Eklektyczna muzyka elektroniczna oraz niebanalny hip-hop w połączeniu z innymi, nieraz bardzo odległymi aktywnościami twórczymi, mają na celu porwanie umysłu i ciała na oddaloną od codzienności wyspę, dzielnie stawiającą opór morzu banalności i tandety. Wszystko to w duchu DIY, podane w klimatycznym sosie skomponowanym według receptury znanej jedynie na Podlasiu, gwarantuje wrażenia absolutnie unikatowe.

Piąty jubileusz zobowiązuje. Kontynuując szybki rozwój festiwalu planujemy zaserwować Wam dozę nowości. Wśród nich wiele niespodzianek, z których część zdradzamy już dziś. Nasza najgłębsza scena muzyczna, Stan Skupienia, wędruje do pięknego budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki, która dołącza do grona zacnych Partnerów festiwalu. Koncerty na Dużej Scenie OiFP rozpoczną tegoroczny OSUTD Festival w piątek, 19 września. Po inauguracji przenosimy się do naszej stałej miejscówki, czyli Transgranicznego Centrum Kultury Węglowa, gdzie aż do niedzielnego poranka upust swojej energii artystycznej dawać będzie ponad 50 artystów na 4 scenach jednocześnie.

D.J. Detweiler (Flutedrop Live), The Doppelgangaz, bvdub (Brock Van Wey) & Podlasie Opera and Philharmonic Orchestra, Robert Hood pres. Floorplan Live, Altern 8, Polar Inertia Live, Gosub Live, Eldo / Pelson Molesta Parias.

Dodaj artykuł do:
(dodano 06.07.14, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Original Source Up To Date Festival 2014, Węglowa, Białystok
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Springsteen
2
Bruce Springsteen
3
Barbra Streisand
4
Benson Boone
5
Yungblud
6
Katatonia
7
Neil Young & The Chrome Hearts
8
Calum Hood
9
Saxon
10
Arkadiusz Jakubik
1
Joseph Kosinski
2
Dani de la Orden
3
Celia Rico Clavellino
4
David Marqués
5
Michael Dweck, Gregory Kershaw
6
Blandine Lenoir
7
Margien Rogaar
8
Lionel Baier
9
Dean DeBlois
10
Wes Anderson
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia