Gitarowy Rekord Guinnessa pobity!

Pomimo deszczu udało się pobić Gitarowy Rekord Guinnessa sprzed dwóch lat! Na wrocławskim Rynku hendriksowe "Hey Joe" wykonało razem 7344. gitarzystów! To o 70 lepszy wynik w porównaniu z poprzednim, ustanowionym w 2012r., Rekordem.

Po pobicu Rekordu na wrocławskiej Wyspie Słodowej występowali kolejno: Luxtorpeda & Arka Noego, odpowiedzialny za Thanks Jimi Festiwal Leszek Cichoński i jego Thanks Jimi AllStars Band, Eric Burdon & The Animals, Uriah Heep oraz Steve Vai.

Dodaj artykuł do:
(dodano 02.05.14, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Gitarowy Rekord Guinnessa, największe europejskie święto muzyki gitarowej
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Kwiat Jabłoni
2
Balu Brigada
3
Megadeth
4
Karnivool
5
Robbie Williams
6
Robert Plant
7
Dropkick Murphys
8
Lech Janerka
9
Gaerea
10
Bob Dylan
1
Carmen Emmi
2
Paolo Sorrentino
3
Emerald Fennell
4
Josh Safdie
5
Bartłomiej Ignaciuk
6
Wojciech Smarzowski
7
Siergiej Łoźnica
8
Christophe Gans
9
Chloe Zhao
10
Ivona Juka
1
Weronika Zajkowska
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia