Niezwykłe połączenie sportów ekstremalnych w filmie „Just Ride”

Niezwykłe połączenie sportów ekstremalnych w filmie „Just Ride”- premiera już 5 grudnia w kinach sieci Multikino.

300 dni nagrywania, 6 profesjonalnych sportowców i 9 miejscowości, czyli ekstremalne połączenie, które tylko 5 grudnia będzie można zobaczyć na wielkim ekranie w sześciu kinach sieci Multikino.

Just Ride to kontynuacja filmów z cyklu Sony VAIO Extreme Series („Urlop” i „Urlop 2”), które przez ostatnie dwa lata były wisienką na torcie całego cyklu. Poprzednie produkcje pokazywały życie sportowców, sens podróżowania i filozofie uprawiania niebezpiecznych dyscyplin sportowych. Natomiast tym razem twórcy postawili pójść w zupełnie inną stronę tworząc kompletnie nowy projekt.

„Just Ride” został podzielony na sześć odrębnych rozdziałów. Po każdym z nich widzów oprowadzi czołowy rider Polski w danej dziedzinie. Choć poszczególne rozdziały są kompletnie inne, to łączy je jedna rzecz – nierealne wyczyny przekraczające znane dotąd granice. Oglądając piętnastometrowe salta na rowerze czy zjazd z ośmiotysięcznika na nartach uczestnikom pokazu trudno będzie się zgodzić z tytułową frazą – że to tylko jazda.

Wyjątkowość filmu stanowią osoby, które w nim zagrały czyli:

Andrzej Bargiel – Czołowy Polski skitourowiec. W swoim rozdziale dzięki kamerze Darka Załuskiego zabierze Was na ośmiotysięcznik Sziszapangma (Chiny), z którego w październiku zjechał na nartach. Całość zmontował Marcin Kin.
Szymon Godziek – Mistrz Polski w MTB Slopestyle odkryje na ekranie freestylową stronę rowerów.
Tomek & Kuba Wolak – dwóch z trzech członków ekipy Wolak Brothers. Mają na swoim koncie wiele tytułów Mistrzów Polski w snowboardzie kategorii slopestyle i big air. W swoim rozdziale zabiorą Was do snowparków w Kolorado i na najciekawsze miejscówki w południowej Polsce. Całość materiału zmontował Łukasz Kowalski.
Szymon Stachoń – Zwycięzca wielu zawodów deskorolkowych w całej Europie. Choć Szymon mieszka w Belgi to materiał do filmu nagrał specjalnie w swoim rodzimym mieście – Zakopanem.
Maciej Jodko – Reprezentant kadry Polski w snowboardzie, który w przeciągu ostatnich dziesięciu lat znajdował się na zawodach kolarskich w pierwszej trójce ponad 50 razy!  To właśnie pasje Maćka do rowerów nagrał Piotr Kabat.
Marcin Pośpiech – Przedstawiciel freestylowej odmiany nart. W swoim rozdziale zabierze Was na wycieczkę po najlepszych snowparkach w całej Europie.

Premiera filmu odbędzie się 5 grudnia o godzinie 20.00 w sześciu kinach sieci Multikino: Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań Stary Browar, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Dodaj artykuł do:
(dodano 30.11.13, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: Just Ride, Premiera, sporty ekstremalne, Multikino
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Steve Hackett
2
Pink Floyd
3
Haim
4
The Storyteller
5
The Weeknd
6
The Teskey Brothers
7
Józef Skrzek
8
Lauren Spencer Smith
9
Beata Przybytek
10
Anti Babylon System
1
Paolo Genovese
2
Michael Dweck, Gregory Kershaw
3
Cédric Klapisch
4
Ido Fluk
5
Celia Rico Clavellino
6
David Koepp
7
Dani de la Orden
8
Joseph Kosinski
9
Blandine Lenoir
10
David Marqués
1
Nat Cassidy
2
Kobi Yamada
3
Barbara Kingsolver
4
Marcel Moss
5
Emma Angstrom
6
Agata Zamarska
7
Juan Gómez-Jurado
8
Monika Kacprzyk
9
Isabel Allende
10
Penn Holderness, Kim Holderness, Edward Hallowell
1
Richard Chappell
2
Krzysztof Garbaczewski
3
Krzysztof Pastor
4
Paweł Miśkiewicz
5
Ewa Platt
6
Ilaria Lanzino
7
Sebastian Fabijański
8
Anna Kękuś
9
Łukasz Czuj
10
reż. Mariusz Treliński
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia