Sam Mendes wyreżyseruje nowego Bonda

Kolejna odsłona filmu o Jamesie Bondzie wejdzie do kin już w 2015 roku. Tymczasem reżyser, Sam Mendes, potwierdził swój udział w projekcie.

Twórca jeszcze niedawno zapowiadał, że nie stanie za kamerą filmu z powodu zobowiązań teatralnych. Okazał się jednak tak istotny dla projektu, że studio zdecydowało się zaczekać, aż dokończy prace na scenie. Trudno się dziwić takiej decyzji - reżyserowany przez niego "Skyfall" okazal się najbardziej dochodowym "Bondem" w historii serii. W roli głównej oczywiście ponownie zobaczymy Daniela Craiga.

Dodaj artykuł do:
(dodano 12.07.2013, autor: blackrose)
Dział film
Tagi:
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Muse
2
Tarja
3
Absolutely
4
Evanescence
5
Maisie Peters
6
Blindead23
7
Black Label Society
8
Crown Lands
9
Arlo Parks
10
Bring Me The Horizon
1
Craig Gillespie
2
Yann Gozlan
3
Sang-il Lee
4
Riccardo Milani
5
Gang Zhang
6
Mike Marzuk
7
Ben Gregor
8
Steven Spielberg
9
Travis Knight
10
Karsten Kiilerich
1
Norbert Bajan
2
Jacek Mikołajczyk
3
Natalia Korczakowska
4
Ewa Platt
5
Krzysztof Pastor
6
Krzysztof Garbaczewski
7
Richard Chappell
8
Paweł Miśkiewicz
9
Alina Moś
10
Ewa Platt
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia