Hip-Hop Festiwal Prusice

21 czerwca pod Wrocławiem odbędzie się pierwsza edycja hip-hopowego festiwalu „Hip-Hop Festiwal Prusice”. Na scenie festiwalu wystąpią m.in. Onar, Pih czy Sobota. Organizatorzy póki co w tajemnicy zachowują to, kto będzie gwiazdą imprezy, gdyż to zależy od tego czy znajdzie się sponsor.

Hip-Hop Festiwal Prusice odbędzie się 21 czerwca na w Prusicach pod Wrocławiem. Organizatorem jest Piotr Bartosik oraz gmina Prusice, będąca jednocześnie gospodarzem imprezy. Znana jest już lista wykonawców oraz harmonogram występów. Całość poprowadzi Michał Skoreński, znany jako Majki Majk.

– Festiwal ma charakter ogólnopolski, tak więc jego promocja obejmie cały kraj – mówi Piotr Bartosik. – Między innymi pojawią się wideozapowiedzi. W reklamę zaangażują się: Stoprocent, Lucky Dice, Step Records oraz Diamante Wear. Spodziewamy się najazdu fanów hip-hopu. Planowana jest organizacja dojazdów wynajętymi autobusami z większych miast Polski. To pierwsza edycja naszego festiwalu, zainteresowanie jest ogromne i już planujemy kolejne jego odsłony – dodaje.

Głównym sponsorem Festiwalu jest gmina Prusice, ale organizatorzy cały czas są otwarci na różne możliwości współpracy oraz sponsoring.

Niedługo na dniach okaże się także finalizacja umowy z przewoźnikami którzy zagwarantują dojazd w obie strony na festiwal z głównych miast okolicy dolnego śląska. Organizatorzy postanowili także wydać limitową serię czapek fullcap festiwalu niedługo dostępnych na stronie Facebook festiwalu.

Harmonogram występów:

14:50 Główne otwarcie imprezy/Kilka słów od organizatora

15:00 Dondi

16:00 ZBUKU

17:00 Młody M

18:00 Hukos/Cira

19:00 Onar

20:00 Słoń

21:00 Pih

22:00 Sobota

23:00 Sitek

00:00 Cornolio/ALG

01:00 Adee

02:00 Kwiat

03:00 Zakończenie

Dodaj artykuł do:
(dodano 22.05.13, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Hip-Hop Festiwal Prusice
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Pink Floyd
2
Van Halen
3
Molly Tuttle
4
Tom Grennan
5
Daniel Blumberg
6
The Storyteller
7
Wojtek Mazolewski Quintet
8
Józef Skrzek
9
Paul Weller
10
Ólafur Arnalds
1
Paolo Cognetti
2
Danny Boyle
3
Mike Flanagan
4
Michael Shanks
5
Samuel Van Grinsven
6
Guillaume Nicloux
7
Paolo Genovese
8
Darren Aronofsky
9
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
10
Mehdi Avaz
1
Elżbieta Pytlarz
2
Igor Kaczmarczyk
3
Maciej Kaźmierczak
4
Anna Karpińska
5
Lisa Scottoline
6
Agata Zamarska
7
Mario Vargas Llosa
8
Kelsey Cox
9
Elizabeth Jane Howard
10
Anna Bailey
1
Jacek Mikołajczyk
2
Ewa Platt
3
Natalia Korczakowska
4
Krzysztof Garbaczewski
5
Krzysztof Pastor
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia