Koncert Let Me Introduce You To The End

XVI-wieczny KASZTEL - CHATEAU Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna zaprasza 3 maja 2013 o godz. 20.00 na koncert RYAN SOCASH - LET ME INTRODUCE YOU TO THE END.

Zapraszamy na koncert interkontynentalnego projektu muzycznego Let Me Introduce You To The End, który skupia na sobie uwagę międzynarodowej publiczności pełnymi emocji występami w Europie i USA.

Let Me Introduce You To The End w składzie akustycznym to duet Ryana Socasha i Wojtka Szupelaka. Ich koncert charakteryzuje się przestrzennością , różnorodnością dźwięków i oryginalnymi brzmieniami. Każdy koncert jest ilustrowany fotografiami autorstwa Ryana Socasha w formie prezentacji mulimedialnej.

Ryan Socash – gitara akustyczna,wokal
Amerykanin mieszkający w polsce od 7 lat. Artysta wielu dziedzin – fotograf, muzyk, ostatnio dziennikarz. Oprócz sztuki zajmuje się promocją polskiej kultury zagranicą. Prezentuje naszych artystów publiczności anglojęzycznej na łamach swojego programu radiowego „Socash and the Stars”

Wojtek Szupelak – gitara akustyczna,elektryczna i inne

Ryan Socash określa go jednym słowem – geniusz. Polski Mark Knofler gitary. Jest jednym z filarów polskiego składu grupy. Pomnadto założył projekt oscylujący wokół muzyki elektronicznej o nazwie Clean Tone Factory, który udostępnił w sieci jako free source.

Program koncertu oparty jest o utwory z dwóch ostatnich albumów artysty: klimatycznego i melodyjnego „A Voice From The Moutain” nagranego wraz z Czesławem Mozilem oraz rockowego „Of Ghost”, którego premiera planowana jest na 2013 r. Koncert połaczony jest z synchroniczną prezentacją multimedialną, zawierającą fotografie i filmy autorstwa Ryana Socasha.

Dodaj artykuł do:
(dodano 28.04.13, autor: blackrose)
Dział muzyka
Tagi: Koncert Let Me Introduce You To The End
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
White Lies
2
OMD
3
David Gilmour
4
Robert Plant
5
Twenty One Pilots
6
Dropkick Murphys
7
Richard Ashcroft
8
Paradise Lost
9
Orbit Culture
10
Bioscope
1
Paweł Podolski
2
Michał Kwieciński
3
Agnieszka Holland
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Solange Cicurel
9
Genki Kawamura
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Marcin Podlewski
2
Jagoda Wochlik
3
Freida McFadden
4
Grażyna Molska
5
Renata Kuryłowicz
6
Agata Kunderman
7
Rina Kent
8
Elizabeth B. White
9
Olga Rudnicka
10
John Glatt
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia