ENEMEF: James Bond

W piątek, 12 października w Multikinach, w ramach ENEMEFu widzowie spotkają się z najbardziej znanym agentem wszech czasów – Jamesem Bondem. Przystojny, inteligentny i wszechstronnie wykształcony. Ma nienaganne maniery, nosi eleganckie garnitury i jeździ najlepszymi samochodami. Jego ulubionym drinkiem jest martini z wódką, wstrząśnięte nie zmieszane, a towarzystwem, w którym najchętniej przebywa są piękne kobiety.

Słynne zdanie "My name is Bond, James Bond" po raz pierwszy pojawiło się w Doktorze No i przeszło do kanonu kultury masowej. American Film Institute umieścił je na 22. miejscu w rankingu najsłynniejszych cytatów w historii kina.

Najbliższy ENEMEF będzie niezwykłą okazją by zobaczyć na wielkim ekranie zmagania superagenta w walce o sprawiedliwość. Wydarzenie rozpocznie się o 22.00 i zakończy około 5.00 rano. W każdej z prezentowanych części Jamesa Bonda gra inny aktor. W repertuarze: uznawany za jeden z najlepszych filmów serii "Goldfinger" z Seanem Connerym, zaskakujący efektami specjalnym "Szpieg, który mnie kochał" z Rogerem Moore'em oraz rewolucyjny "Casino Royale" z Danielem Craigiem, który pokazuje postać 007 w zupełnie nowym świetle.

Dodaj artykuł do:
(dodano 06.10.12, autor: blackrose)
Dział film
Tagi: James Bond, ENEMEF
KOMENTARZE:
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
White Lies
2
OMD
3
David Gilmour
4
Robert Plant
5
Twenty One Pilots
6
Dropkick Murphys
7
Richard Ashcroft
8
Paradise Lost
9
Orbit Culture
10
Bioscope
1
Paweł Podolski
2
Michał Kwieciński
3
Agnieszka Holland
4
Radu Jude
5
Maura Delpero
6
James Marquand
7
Władysław Pasikowski, Bogusław Linda
8
Solange Cicurel
9
Genki Kawamura
10
Fabio Grassadonia, Antonio Piazza
1
Marcin Podlewski
2
Jagoda Wochlik
3
Freida McFadden
4
Grażyna Molska
5
Renata Kuryłowicz
6
Agata Kunderman
7
Rina Kent
8
Elizabeth B. White
9
Olga Rudnicka
10
John Glatt
1
Norbert Bajan
2
Natalia Korczakowska
3
Ewa Platt
4
Krzysztof Pastor
5
Krzysztof Garbaczewski
6
Richard Chappell
7
Paweł Miśkiewicz
8
Alina Moś
9
Ewa Platt
10
Ilaria Lanzino
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia