Nadchodzą Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie!

WYDARZENIE DEKADY! Wielki finał najlepszego roku w historii TRŁ! Wyjątkowa edycja na 10-lecie Targów Rzeczy Ładnych: 300 wystawców wybranych z 900 zgłoszeń! Największe targi designu w Polsce w 2023 roku! Obowiązkowy punkt na przedświątecznej mapie Warszawy i być może najbardziej wyczekiwana edycja Targów Rzeczy Ładnych w historii. Nawet jak to piszemy, czujemy ciarki. Każdy wyraz znaczy jakby więcej.

Równo 10 lat od powstania TRŁ spotkamy się na wydarzeniu, które układamy w głowie od miesięcy i marzymy, żeby było NAJLEPSZĄ EDYCJĄ TRŁ EVER. Warto było przez 10 lat robić Targi Rzeczy Ładnych, żeby móc zaprosić na TAKĄ edycję. Nie ma takiej drugiej listy wystawców w Polsce, nie ma takich drugich targów, gdzie spotykają się TAKIE firmy i TAKIE nazwiska. Każda stolica Europy byłaby dumna z takich marek i takiej dawki fantastycznego designu! Warszawo - ale tu się będzie działo!

10 lat temu nie marzyliśmy nawet, że Targi Rzeczy Ładnych staną się "Openerem polskiego designu". Nie marzyliśmy, że poznamy tysiące niesamowitych ludzi i że 10. urodziny będziemy świętować w takim stylu. TRŁ ZIMA! to THE BEST OF wszystkiego, czym są Targi Rzeczy Ładnych. To unikalna podróżą po polskim designie spod znaku TRŁ z całej ostatniej dekady. Będą z nami kultowe marki i nazwiska, które były też na pierwszej edycji TRŁ w Soho Factory. Będzie absolutna czołówka polskich ilustratorek i ilustratorów oraz ceramiczek i ceramików. Będą najgorętsze nowe brandy i nazwiska. Będzie jakość, będą wzruszenia, różnorodność i unikalność. Liczymy na niesamowitą zabawę i emocje. Chyba nigdy jeszcze nie czuliśmy przed żadnym wydarzeniem takiej tremy. Postaramy się, żeby TRŁ ZIMA! była dla setek twórców i tysięcy gości niezapomnianym przeżyciem.

Ponad 4000 m2 fantastycznego polskiego designu w hali EXPO XXI zaspokoi najbardziej wymagające gusty. Obiecujemy - BĘDZIECIE ZACHWYCENI! To będzie edycja dekady!

Świętujcie z nami 10-lecie Targów Rzeczy Ładnych i polski design w najlepszym wydaniu. Notujcie NA CZERWONO w kalendarzach, rezerwujcie weekend i namawiajcie znajomych. Takie rzeczy dzieją się tylko raz na 10 lat! (lub 5 razy do roku na każdej edycji TRŁ) Bądźcie w tym z nami! Spotkajmy się 2-3 grudnia w Warszawie!

Dodaj artykuł do:
(dodano 29.11.23, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY

NEWSLETTER

Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.


Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Bruce Dickinson
2
Baranovski
3
Mother Mother
4
Various Artists
5
Jennifer Lopez
6
Idles
7
Tomasz Makowiecki
8
John Surman
9
Arthur James
10
Paula Roma
1
Ethan Coen
2
Stéphan Castang
3
Martin Provost
4
Reem Kherici
5
Han-min Kim
6
Justine Triet
7
Reinaldo Marcus Green
8
Artur Żmijewski
9
S.J. Clarkson
10
Sofia Coppola
1
Claire Castillon
2
Michael Sowa
3
Hector Kung
4
Darek Karp
5
Anne Jacobs
6
Aleksandra Pflumio
7
Wszystko, co najlepsze
8
Serhij Żadan
9
Israel van Dorsten
10
Magdalena Świeczek-Gryboś
1
Katarzyna Minkowska
2
reż. Mariusz Treliński
3
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
4
Gabriela Zapolska
5
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
6
Opera Krakowska w Krakowie
7
Rodion Szczedrin
8
Jarosław Murawski
9
Michaił Bułhakow
10
Dale Wasserman
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia