Zarwij noc z "Aną": Przyjdź i przeczytaj książkę w jedną noc

Jedna noc, jedna książka i kilkuset czytelników. Zarwij noc z „Aną” to bodaj pierwsze tak duże czytelnicze wydarzenie w Polsce, a zarazem niełatwe wyzwanie, bo „Ana” to prawie 1000 stron i 91 rozdziałów do przeczytania. W noc z 21 na 22 września zmierzą się z nim czytelnicy w jednej z warszawskich kluboksięgarni. Na event trzeba się zarejestrować, liczba miejsc jest ograniczona.

Noc z „Aną” to wydarzenie dla wszystkich miłośników literatury dobrej, wciągającej i trzymającej w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Każdy uczestnik otrzyma za darmo przedpremierowy egzemplarz książki, a wyzwaniem będzie przeczytanie jej w jedną noc. To jedyna okazja, by znaleźć się w ekskluzywnej grupie czytelników, którzy jako pierwsi poznają jesienny hit wydawnictwa MUZA jeszcze przed jego premierą. Nocne czytanie umilą pizza, kawa i świetna atmosfera. Stacjonarnie noc z „Aną” odbędzie się w warszawskiej kluboksięgarni Tarabuk. Chęć udziału należy zgłosić pod adresem muza@businessandculture.pl.

Wciągający, inteligentny, dobrze napisany – rzadkość w świecie thrillerów. Nie żałuję dwóch zarwanych nocy z „Aną”
Katarzyna Bonda

Pasjonująca opowieść o kobiecie, która nigdy się nie poddaje
Marcin Wroński

„Ana” to 91 rozdziałów przypominających sceny pasjonującego dreszczowca, w którym precyzyjnie skrojone postaci stają przed dramatycznymi wyborami. Intryga, morderstwo, nierówna walka, ból i zdrada, a przede wszystkim – bohaterka, która nigdy nie odpuszcza. Sprzedany w Hiszpanii w ilości półtora miliona egzemplarzy thriller „Ana” Roberta Santiago to powieść o prawniczce, która toczy nierówną walką z dużo silniejszym przeciwnikiem.

Brat Any – Alejandro, którego nie widziała od kilku lat – trafił do więzienia. Został oskarżony o zamordowanie dyrektora wielkiego kasyna, któremu był winny blisko milion euro. Ana decyduje się pomóc bratu, choć wszystko świadczy przeciwko niemu. Gdy Alejandro popełnia w celi tajemnicze samobójstwo, sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej. Ana jednak nie rezygnuje. Wkrótce wypowiada wojnę potężnemu koncernowi Gran Castilla. Walkę nierówną i niebezpieczną, którą wszyscy uznali z góry za przegraną. Wydaje się, że nie ma w niej szans… Im Ana jest bliżej prawdy, tym bardziej staje się niewygodna. Czy uda jej się uniknąć śmierci i pomścić śmierć brata?

Zarwij noc z „Aną”
start: 21 września (piątek), godz. 20.00
Tarabuk, ul. Nowy Świat 63
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Chęć udziału należy zgłosić pod adresem muza@businessandculture.pl.

Dodaj artykuł do:
(dodano 17.09.18, autor: blackrose)
Dział literatura
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Wasio
2
Łopatniuk Paulina
3
LSD
4
Docher Augusta
5
Mrozu
6
Fronia Rafał
7
Platt Ben
8
Kapral Zajączek
9
Jones Norah
10
Czornyj Max
1
Anna Gryszkówna
2
Witold Gombrowicz
3
Jakub Skrzywanek (reż.)
4
wg Jarosława Iwaszkiewicza
5
Aleksander Fredro
6
Jagoda Skowron, Jan Nowara
7
Aldona Figura (reż.)
8
Stanisław Moniuszko
9
wg Philipa Barry`ego
10
Piotr Ratajczak (reż.)
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia