Debata o Nagrodzie Literackiej m.st. Warszawy

10 stycznia (środa) o godz. 18.30 z okazji 10. rocznicy reaktywacji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w kinie Atlantic (ul.Chmielna 33) odbędzie się debata poświęcona Nagrodzie.

Zaproszeni zostali wszyscy laureaci Nagrody, udział w spotkaniu zapowiedzieli, m.in.: Józef Hen, Anna Janko, Ignacy Karpowicz, Piotr Matywiecki, Kazimierz Orłoś, Anna Piwkowska, Eustachy Rylski, Maciej Wojtyszko.

O historii Nagrody opowie Włodzimierz Paszyński (Zastępca Prezydenta m. st. Warszawy), o jej teraźniejszości Ewa Dorota Malinowska-Grupińska (Przewodnicząca Rady m.st. Warszawy), zaś o planach na przyszłość Małgorzata Naimska (Zastępca Dyrektora Biura Kultury Urzędu m.st. Warszawa).

Zapraszamy również warszawiaków, czytelników, widzów, dziennikarzy, nauczycieli oraz młodzież do świętowania z nami tej szczególnej daty.

Aby wziąć udział w wydarzeniu 10 stycznia, należy wypełnić formularz do 8 stycznia.

Dodaj artykuł do:
(dodano 05.01.18, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Warwick Thornton
2
Paweł Pawlikowski
3
Fernando Leon de Aranoa
4
Abby Kohn, Marc Silverstein
5
Miranda Harcourt, Stuart McKenzie
6
James Marsh
7
Hafsteinn Gunnar Sigurasson
8
Gary Ross
9
Dusan Rapos
10
Leonor Serraille
1
Gleick James
2
O'Neill Robert
3
Scottoline Lisa
4
Czernek Wojciech
5
Degórska Izabela
6
Molina Antonio Munoz
7
Puzyńska Katarzyna
8
Zurli Arael
9
O'Neill Robert
10
Reeve Philip
1
Georges Bizet
2
Wieniedikt Jerofiejew
3
Stanisław Brejdygant
4
Natalia Korczakowska
5
Piotr Jędrzejas
6
Beth Henley / reż. Jarosław Tumidajski
7
Gabriela Zapolska
8
Opera Krakowska w Krakowie
9
Marta Abramowicz / reż. Daria Kopiec
10
Rodion Szczedrin
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia