Baśniowy Tarnów: Konkurs plastyczny

Z okazji zbliżającej się 8 edycji Festiwalu Spektakli dla Dzieci Mała Talia, tarnowski teatr ogłasza konkurs plastyczny dla najmłodszych teatromanów. W tym roku tematem jest baśniowy Tarnów.

Gdy jesień za oknem, a zima zbliża się wielkimi krokami dzieci pozostają w domach i snują opowieści ze swoimi rodzicami. Historie barwne, czasem przerażające, prawdziwe i te zmyślone. Takie właśnie są baśnie, bajki i legendy. Ale czy znamy takie historie o naszym pięknym mieście, Tarnowie? Czemu nie wymyślić dziś historyjki o swoim osiedlu, czy o czarach jakie dawno temu uprawiano na tarnowskim rynku?

Do opowiedzenia własnej lub zasłyszanej historii zaprasza tarnowski teatr ogłaszając konkurs plastyczny, którego tematem jest „Baśniowy Tarnów”. Technika wykonania prac – tylko płaskie formy rysunkowe lub malarskie (np.: ołówek, akwarela, kredki). Format B1, czyli 100 cm x 70 cm. W konkursie mogą brać udział tylko grupy dzieci przedszkolnych, szkół podstawowych i gimnazjalnych. Prace powinny być czytelnie podpisane na odwrocie przez autorów i zawierać dane kontaktowe opiekuna grupy. Podanie danych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikowanie prac oraz nazwisk i autorów. Termin nadsyłania prac mija 27 listopada 2016 roku. Najciekawsze prace zostaną wystawione na ścianach foyer teatru i będzie można je podziwiać przez cały Festiwal Spektakli dla Dzieci Mała Talia.

Zgłoszenia należy przesłać na adres: Teatr im. Ludwika Solskiego ul. Mickiewicza 4, 33-100 Tarnów lub dostarczyć bezpośrednio do działu promocji. Informacje o konkursie pod nr tel. 14 688 32 87 lub promocja@teatr.tarnow.pl

Dodaj artykuł do:
(dodano 18.11.16, autor: blackrose)
Logowanie
Po zalogowaniu będziesz mieć możliwośc dodawania swojej twórczości, newsów, recenzji, ogłoszeń, brać udział w konkursach, głosować, zbierać punkty... Zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
SPOŁECZNOŚĆ ARTYSTYCZNIE ZAKRĘCONA
  
NEWSLETTER
Pomóż nam rozwijać IRKĘ i zaprenumeruj nieinwazyjny (wysyłany raz w miesiącu) i bezpłatny e-magazyn.
Jeśli chcesz otrzymywać newsletter, zarejestruj się w IRCE i zaznacz opcję "Chcę otrzymywać newsletter" lub wyślij maila o temacie "NEWSLETTER" na adres: irka(at)irka.com.pl

UTWORY OSTATNIO DODANE
RECENZJE OSTATNIO DODANE
OGŁOSZENIA OSTATNIO DODANE
REKOMENDOWANE PREMIERY
1
Piotr Bukartyk
2
Zagi
3
Mateusz Pospieszalski Quintet
4
Dominic Miller
5
Kaufmann Jonas
6
City Of Mirrors
7
David Bowie
8
Ayreon
9
Dino Kleszcz
10
The Chainsmokers
1
Stefan Ruzowitzky
2
Michał Węgrzyn
3
Dominik Moll
4
Ole Bornedal
5
Asghar Farhadi
6
Steven C. Miller
7
Simon Rumley
8
Mariusz Bieliński
9
Gabe Klinger
10
Jordan Peele
1
Katarzyna Archimowicz
2
Katarzyna Archimowicz
3
Waldemar Andrzejczyk
4
Słabuszewska-Krauze Iwona
5
Kocu Ekrem Resad
6
Hill Mark
7
Hertmans Stefan
8
Meyer Stephenie
9
Tsokos Michael
10
Strycker Noah
1
Lars von Trier
2
Michaił Bułhakow
3
Dale Wasserman
4
Nick Dear
5
Hanoch Levin
6
Michaił Durnienkow
7
Siemion Złotnikow
8
Martin McDonagh
9
Marta Sokołowska
10
Piotr Rowicki
REKLAMA
ZALINKUJ NAS
Wszelkie prawa zastrzeżone ©, irka.com.pl
grafika: irka.com.pl serwis wykonany przez Jassmedia